Lp. Nazwisko Imię Data urodzenia Data śmierci Inne informacje wg nagrobka Język Uwagi
(jeśli inny)
1 Abrahamowicz z Zaleskich Rozalija 1844 22.12.1907      
2 Abrahamowicz  Stefan 12.12.1838 26.02.1908      
3 Adamec Sabadasz Antoni 13.07.1873 28.03.1895 (patrz Sabadasz Adamec)   wg ksiąg Adametz vel Sabadasz
4 Afonina Aleksiejewna Anastasia 21.01.1903 16.02.1951   cyrlica  
5 Akoborak(?) Liudwikowicz Kazimir 1890 1950   cyrlica  
6 Alexandrowicz Adele   15.05.1894 68 lat niemiecki wg ksiąg zm. 13.05.1884
7 Alexandrowicz Josef   14.VII.1892 zm. w 71 r. ż.; „K.K. Oberwundarzt” niemiecki  
8 Ananiewicz Zuzanna Paulina 13.06.1880 15.06.1907 prz. 27 l., „była nauczycielka”    
9 Andrieux Eduard 1814 04.01.1889 „k.k. Hauptmann bei 24 Ift. Rgt” niemiecki  
10 Andrjuszenko Fominiczna Irina 1876 1961   cyrlica  
11 Andrusiewicz z Buczyńskich Maria   06.08.1889 ż. l. 30    
12 Andruszewska z Chłopickich de Janotowa Władysława 1853 1930 (patrz de Janotowa Andruszewska Władysława z Chłopickich i patrz Janotowa)    
13 Antonowska z Herttlerów Karolina     żyła 56 lat    
14 Arsenicz Sławomir („Sławcio”) 26.07.1904 10.08.1910 „najdroższy syneczek Symeona i Emilii Arseniczów cyrlica  
 
15 Artmanska (Artmańska?) Helena   28.IX.1918 zm. w 41 r. ż. r., „OBY JEJ TA UKOCHANA ZIEMIA LEKKA BYŁA!”    
16 Aschenbrenner Franciszek 11.X.1900 10.XII.1935 „nauczyciel”    
17 Asłan Jakób 1830 24.IX.1894 „właściciel dóbr”    
18 Asłan Mikołaj 20.I.1842 ?.X.1915      
19 Assinger (zweite Ehe) Caroline 1827 1909 patrz Brunnik niemiecki  
(1. Ehe Brunnik) geb. Hain
20 Atamaniuk Józef 23.03.1857 30.12.1904      
21 Babiński Marian („Maryanuś”) 20.09.1889 07.12.1889 s. Stanisława i Stanisławy    
22 Bachmann Rosina   13.08.1823 zm. w 89 r. ż. niemiecki  
23 Baczyńska (Baczińska) Karolina       cyrlica  
24 Baecker Karol 02.01.1851 23.01.1888 „c.k. inżynier powiatowy”    
25 Baecker („Baeckerowa”) Wilhelma 28.05.1830 07.04.1887 „żona c.k. adjunkta starostwa”    
26 Baeker Maciej   30.08.1905 zm. w 82 r. ż.; „em. ad. polit.”    
27 Bajewska Helena 1853 10.10.1887      
28 Bajewski Eugeniusz 11.10.1855 17.??.1895 „c.k. prowadzący księgi gruntowe z Cieszanowa”    
29 Bajewski Wincenty 1810 27.03.1881  „żołnirz (oryg. pisown.) roku 1831”    
30 Balicka Halunia 18.05.1887 04.05.1889      
31 Banholz (Barholz?) Franz       niemiecki  
32 Baraniuk Franciszka     prz. l. 22   krzyż metalowy
33 Baraniuk Franciszka ur. i zm. 1906        
34 Baraniuk z ???...skich Franciszka          
35 Baraniuk z Klusików Franciszka     prz. 38 l.   pomnik z Janem Baraniukiem
36 Baraniuk z Klusików Franciszka         spoczywa z K. i P. Zaremba
37 Baraniuk Jan 1887 02.??.1933      
38 Baraniuk Józef 1852 07.VII.1915      
39 Baraniuk Michał     prz. l. 46    
40 Baranowski Franciszek 1884 18.05.1914      
41 Barańska„urodzona Aranyos Tellek de Szeiff” Marya Felicya Oswalda 29.II.1836 18.XII.1887 „żona radcy wyższego sądu krajowego”    
42 Barański Franciszek („Franeczek”) 24.V.1894 06.XII.1894 „syneczek Stanisława i Maryi z Barańskich Chaczewskich”    
43 Barholzel z Sanojców Józefa          
44 Bartel („Bartlowa”) z Teuchmanów Klaudja 30.IX.1849 09.XI.1922      
45 Bartmańska Helena   28.IX.1918 zm. w 41 r. ż.; „żona c.k. kapitana”    
46 Batkowska z Jaworskich Helena     prz. 72 l.; „wdo. po em. urz. salinarnym w Kosowie”    
47 Baumgartner („Baumgartnerowa”) z Raubachów Amalia 13.XI.1828 17.II.1892      
48 Bazak ze Słowickich Rozalia   1880      
49 Beck Franciszek 06.09.1880 16.04.1946      
50 Bednarczuk Jan     ??6??8    
51 Bednaroska (Bednarowska?) z Tymoczków Agnieszka          
52 Beer Józef 1840 06.VII.1907 „oficjał Magistratu”    
53 Beer Karol 1853 1906 „oficyał sądowy”   wg ksiąg:
ur. 15.12.1853
zm. 18.11.1906
54 Beer („Beerowa”) Karolina 1850 12.I.1938 „em. nauczycielka”    
55 Beer Mieczysław Karol   10.02.1896 zm. - „w pierwszem kwiecie życia”    
56 Bekas (Rękas?) Jan 1829 1912 patrz Rękas    
57 Berezińska Ewa          
58 Berezowska z Sas Żurakowskich Józefa 13.03.1868 15.XI.1920      
59 Bernacki Feliks Kamil 31.05.1856 02.10.1929 „em. Sędzia Sądu okręg.”    
60 Bernaczyk Maria 1885 13.VII.1901      
61 Białoskórska Emilia          
62 Białoskórska Habdank z Sobotów Michalina 12.XI.1826 17.III.1914 (patrz Habdank Białoskórska)    
63 Białoskórska Marja 1856 1932      
64 Białoskórski Habdank Franciszek Ksawery 01.02.1812 02.07.1883 „c.k. kapitan i były oficer wojsk polskich z r. 1831” (patrz Habdank Białoskórski)    
65 Białoskórski Jan 1837 1881      
66 Białoskórski Józef          
67 Białoskórski Władysław          
68 Białowąs Franciszek Xawery 19.XII.1858 02.XII.1902 „urzędnik sądowy”    
69 Białowąs Tadeusz 1891 1918 „absolwent praw.”    
70 Białowąs („Białowąsowa”) z Gludovicsów Zofia 20.VIII.1859 12.II.1911      
71 Białowąs („Białowąsowa”) z Morelowskich Zofia 4.V.1874 23.XI.1937      
72 Bielenda Tadeusz 04.III.1908 12.IV.1937      
73 Bielesz z Piaseckich Luiza 1861 27.07.1891 "żona urzędnika c.k. namiestnictwa"   wg ks. zgonów: Ludwika, żona Józefa
74 Bielewicz Mogiła Józef 25.01.1852 27.07.1906 „c.k. radca sądu krajowego” (patrz Mogiła Bielewicz)    
75 Bielska Marya 1877 1911 „ukochanej żonie mąż”    
76 Bijowska Agnieszka   1910      
77 Biliczak z Sawczuków Anna   07.03.1897 l. 60   spoczywa z A. Sawczuk
78 Bilińska z Żydłów Albina Ludwika 15.V.1875 18.II.1903 „żona c.k. kancelisty Namiestnictwa”    
79 Bilińska z Kozubowiczów Karolina 1863 1921      
80 Biliński Jan   16.02.1911 prz. l. 83    
81 Biliński Marian 1855 15.07.190?8      
82 Bilvay z Kaliniewiczów Katarzyna 1823 1896      
83 Biskupska z Bogdanowiczów Barbara 04.XII.1836 23.I.1903      
84 Biskupski Leon 1803 1878      
85 Biskupski Lubin 1840 1916 „weteran 1863 r., właściciel fabr. maszyn”    
86 Blacharska Matylda ??.04.1923 02.02.1925      
87 Blacharska Matyldzia ??.04.1926 ??.11.193?      
88 Blacharski Piotr 1883 17.XII.1937 „funkc. PKP”    
89 Blauth Celestine (Christine?)     „córka Marii” niemiecki  
90 Blauth geb. Stroner Maria   29.01.1828 „zm. po porodzie Christi w ? r.ż.” niemiecki  
91 Blechinger Jan 01.02.1880 01.06.1937     wg ks. ur. 15.10.1880
92 Blicharski Teofil   25.02.1901 prz. l. 63    
93 Blij Grzegorz 1839 1918 „em. kier. szkół lud.”    
94 Blij z Vincenzów Rozalia 1817 191?      
95 Bła??? Piotr 1881 3????? „posterun??(kowy?)”    
96 Błażek Anton   26.04.1893 przeż. l. 74    
97 Błażek Karolina   18.V.1872 przeż. l. 32    
98 Błażek Rudolf 01.06.1877 15.08.1927 „nauczyciel szkół powsz.”    
99 Błażkiewicz Katarzyna   30.V.1935 zm. w 60 r. ż.    
100 Błażkiewicz Maria   1903 c. Katarzyny; zm. w 2 wiośnie życia    
101 Błażowska Sas z Dobrzańskich Paulina   21.XI.1929 prz. l. 74; (patrz Sas Błażowska Paulina)    
102 Błażowska Sas Stefanja   01.I.1903 prz. l. 15; (patrz Sas Błażowska Stefania)    
103 Błażowski Sas Antoni   18.VI.1909 prz. l. 70; (patrz Sas Błażowski Antoni)    
104 Błoch Ignacy   10.04.1893 prz. 78 l.   wg ks. zm. 12.04.1893, prz. 76 l.
105 Błoch(?)(„Błochina”) Tichonowna Nadieżda 14.VI.1925 6.V.1951   cyrlica  
106 Błoński Albin   24.02.?? zm. w 72 r. ż.    
107 Bobak Jan 1893 25.10.1910 „jedyny syn Marcelego i Pauliny    
108 Bobrowski Ludwik     "Ludwikowi Bobrowskiemu Towarzysze i Wychowawca"   fragment nagrobka
109 Bober (Boberowa) z Krzyształowskich Eleonora   09.XII.1903      
110 Bobińska Irina   14.IV.1916 zm. w 19 wiośnie ż.; „córeczka nauczyciela” cyrlica  
111 Bobrowska z Stefanowiczów Marja 03.07.1847 08.03.1908      
112 Boczar („Boczarówna”) Urszula 1.XI.1902 24.XI.1924      
113 Bodwińska Teresa 05.05.1865 12.08.1915      
114 Bodwiński Jan          
115 Bogda Marcin 1858 12.XII.1899 „c.k. respicient straży skarbowej”    
116 Bogochwalski Leopold 1810 1881      
117 Böhmel Anton 1768 1838 „Kreisdragoner” niemiecki  
118 Bokłaszewska z Mahrów Antonina 1823 1880 „żona kapitana”    
119 Bokłaszewski Maryan 1856 1892 „respicyent c.k. Skarbu”    
120 Bong Gustawa Zofia   17.VII.1910 (zm.)    
121 Bonifacius     01.1799   łacina  
122 Borawska Sydonia Anna   1840  (zm.     
123 Bosichkovich geb. Kurzweil Emilie   1841   niemiecki  
124 Bosichkovich Franz 1802 16.10.1886 „K.K. Oberstieutenant” niemiecki  
125 Bozziano („Edler Josef von Bozziano”) Josef 27.04.1828 11.12.1885 „k.k. Oberst”; (patrz Edler Josef, von Bozziano) niemiecki  
126 Brandt Jan Kanty 1846 1891 „c.k. profesor gimnazyalny”, „Terra sit tibi levis”    
127 Brason Alfred 23.05.1841 24.12.1850      
128 Brason Alojzy 28.03.1804 06.04.1879 „komisarz drogowy”    
129 Brason („Brasonowa”) z Summerów Eleonora 06.03.1815 13.03.1855      
130 Brason („Brasonówna”) Eleonora 22.04.1849 17.12.1850      
131 Brason Emilia 22.XI.1835 03.VIII.1898      
132 Brińk z Patkowskich Rozalija 05.02.1900 29.05.1928      
133 Brodowski Franciszek 04.X.1840 01.III.1900 „najlepszy mąż i ojciec”, „w grobie łonie łza utonie to się w duszy sączy skrycie. Łza miłości i żałości. A w tej łezce serca życie.”    
134 Broszko Anna          
135 Broszko Karol          
136 Broszko Rozalia 1901 1938      
137 Brunnik geb. Hain (zweite Ehe Assinger) Caroline 1827 1909 (patrz Assinger) niemiecki  
138 Brunnik Johan 1819 1870   niemiecki  
139 Brykalski Józef 1787 20.01.188?      
140 Budzianowska Antonina 23.IX.1903 18.VI.1934      
141 Budzianowska z Smoniowskich Honorata 1860        
142 Budzianowska z Kobyleckich Józefa 1884 1906      
143 Budzianowska Katarzyna 06.V.1876 12.VII.1934      
144 Budzianowska Maria 1896 1949      
145 Budzianowska Maria   08.X.1934 prz. l. 73    
146 Budzianowska z Smoniowskich Marya 03.08.1853 16.06.1907 „W dowód nieodżałowanej pamięci najdroższej Żonie Mąż”    
147 Budzianowski Bronisław 06.XII.1909 30.VI.1934 „Nauczyciel szkoły powsz.”    
148 Budzianowski Józef 1856   syn Kazimierza    
149 Budzianowski Michał 14.VIII.1872 16.VIII.1938      
150 Bunda Adam (?.08.1897 07.01.1898      
151 Bursa Leopolda X.1832 X.1836 „córka c.k. Urzędnika Cyr.”    
152 Butkowska Katarzyna 1872 1916 (?) (nałożone napisy 2 Butkowskich!?)    
153 Butkowska z Wiśniewskich Katarzyna 1830 10.11.1916 (?) (nałożone napisy 2 Butkowskich!?)    
154 Byczyński Aleksander     prz. l. 57    
155 Bystrzanowski(?) Tadeusz („Tadzio”)     zm. w 4tej? wiośnie ż.    
156 Cach Juzef 1881 21.I.1932      
157 Celner Jakób 18.VII.1819 20.II.1905     wg ks. zm. 20.IV.1905, wdowiec po Honoracie Lipard, ur. w Brodach
158 Charkiewiczowa z Jeleników (Bleników?) Eleonora   13.09.1910 zm. w 51 r. ż. cyrlica do wyjaśnienia – w ks. grekokatol. występuje Eleonora Charkiewycz, żona Leona, emeryt. nauczyciela, zmarła 12.09.1910 r. w wieku 51 lat
159 Charkiewiczowa z Słoneckich Eleonora   13.IX.1910 zm. w 51 r. ż. cyrlica do wyjaśnienia – jak wyżej
160 Chodorowska Aniela          
161 Chodorowska z Gałkowskich Maryja 14.07.1807 27.02.1887 „żona kontrolora”    
162 Chodorowski Bronisław Jarosław 17.??.1889 08.02.1890      
163 Chodorowski Ferdynand 22.12.1815 22.??.1891 „c.k. …???...... skarbu”    
164 Chodorowski Ignacy („Jgnacy”) 06.07.1806 16.08.1855 „c.k. kontrolor kas zbiorowych”    
165 Chodorowski Stanisław Witold 17.09.1830        
166 Chodorowski Władysław   10.1890 „adju…..datkowy”    
167 Chodynicki Michał   13.04.1899 zm. w 75 r. ż.; „emer. c.k. sekretarz sądu”    
168 Chołoniewski Kazimierz („Kazio”) 30.IX.1876 11.IX.1884 syn Wacława i Roberty    
169 Chołoniewski Myszka Hipolit („Hpolit”) 1807 1880 „oficer polski, uczestnik powstania z r. 1830-1831.” (patrz Myszka Chołoniewski Hipolit)    
170 Chołoniewski Myszka Wacław Józef 1830 21.XII.1891 (patrz Myszka Chołoniewski Wacław)    
171 Chrzanowska z Budzianowskich Anna 1861 1936  (–)    
172 Chrzanowska (Chrzanowiec?) Magdalena          
173 Chrzanowska (Chrzanowiec?) Maria          
174 Chrzanowska (Chrzanowiec?) Rozalia          
175 Chrzanowski (Chrzanowiec?) Franciszek          
176 Chrzanowski Józef 1844 1937      
177 Chrzanowski Karol          
178 Chudzikiewicz Włodzimierz 3.XII.1878 25.X.1929 „inżynier, st. Radca Budow. Państw.”    
179 Chwałek („Chwałkówna”) Leonia 29.06.1889 30.08.1938      
180 Ciesielska z Bugowskich Magdalena Marya   18.10.1888 prz. l. 50   wg ks. zg. prz. l. 53
181 Ciesielski Karol 1843 15.02.1904 „Żołnierz roku 1863, urzędnik magistratu, obywatel miasta Kołomyi”    
182 Crivelli hr. Meraviglia Leokadja 9.V.1846 7.X.1928      
183 Crivelli hr. Meraviglia Rudolf 15.XII.1833 2.V.1908 „c.k. major obrony krajowej”    
184 Csato Ludwik   27.X.1873 przeż. l. 66; „c.k. ..???”    
185 Czarnota Mieczysława 5.IV.1907 14.IX.1912 „najdroższa córka”    
186 Czaykowski Józef 19.III.1865 15.XI.1915 „profesor szkoły zawodowej przemysłu drzewnego”    
187 Czaykowski Kazimierz   7.IV.1904 zm. w 33 r. ż.; „Pokój popiołom, a wieczną szczęśliwość duszy zmarłego racz dać Panie!”    
188 Czech Janina 28.V.1932 09.IX.1938 „Kochające rodzice”    
189 Czechowicz Halina 2.III.1895 27.X.1897 „ukochana córeczka Jana i Korneli”    
190 Czerniatowicz Czesława („Cesia”) 1928 1939 „Rycerka Krucjaty Eucharyst. ucz. IV. Kl. szk. pow. im. kr. Jadw.”    
191 Czerniatowicz Jan 01.I.1879 11.VIII.1937      
192 Czernik Jadwiga Maria 27.11.1905 12.03.1906 "ukochana dziecina Mariana i Wiktorii Czerników"    
193 Czernik Maryan Ludwik 16.08.1870 19.01.1912 „c. i k. zarządca podatkowy”    
194 Czernik („Czernikowa”) z Kwiechów Wiktorja 1878 1919      
195 Czerwiński Stanisław 31.I.1855 17.XI.1908 „radny sądu”; „serdecznemu druhowi i wzorowemu sędziemu koledzy i adwokaci” cyrlica  
196 Czopienko z Jaworskich Adela          
197 Czopienko Anton          
198 de Augustynowicz Roszko Honorat Łazarz 1833 22.X.1909 „właściciel dóbr i Obywatel miasta Kołomyi” (patrz Roszko de Augustynowicz)    
199 de Częstopian Dobrzański Zenon 13.XII.1833 27.VI.1909 „c.i k. major i obywatel m. Kołomyi” (patrz Dobrzański de Częstopian)    
200 de Gierałt Wróblewska z Chwoyków Helena Janina 28.VIII.1905 02.01.1930 (patrz Wróblewska de Gierałt)    
201 de Janotowa Andruszewska z Chłopickich Władysława 1853 1930 (patrz Andruszewska de Janotowa Władysława z Chłopickich i patrz Janotowa)     
202 de Jastrzębiec Matczyńska (Jastrzębiec) Kazimiera 1852? 12.IV.1924 prz. l. 72; (patrz Jastrzębiec Matczyńska), (patrz Matczyńska Jastrzębiec)    
203 de Kleczyna Kleczyński Marjan     (patrz Kleczyński de Kleczyna)    
204 de Kleczyński z Kleczynów Witold 01.01.1854 25.12.1878 (patrz Kleczyński de Kleczyna)    
205 de Kuczyńska Anna 1802 26.I.1895 (patrz Kuczyńska Anna)    
206 de Lusznia Michalewicz Ignacy 1834 1899 „uczestnik powstania 1863” (patrz Michalewicz de Lusznia Ignacy)    
207 de Luty Sozański Teofil   30.04.1905 „dr”; „em. c.k. Starosta” (patrz Sozański de Luty Teofil)    
208 de Łuk Łukasiewicz J. M. 1864 1913 (patrz Łukasiewicz de Łuk J. M.)    
209 de Massil Moszoro Marceli 1874 1936 (patrz Moszoro de Massil Marceli)    
210 de Nemethy Leopoldo   1823 zm. w 20 r. ż.; (patrz Nemethy Leopoldo) łacina  
211 de Ostoja Sawczyńska ze Stębleckich Julja   1915? (patrz Sawczyńska de Ostoja)    
212 de Prus Garliński Stanisław   27.VII.1917 przeż. lat 62; (patrz też Garliński de Prus)    
213 de Schouppe Vincentius 25.05.1768 10.01.1830   łacina  
214 de Strzała Przygrodzka z Hryniewiczów Karolina 25.V.1856 01.III.1923 (patrz Przygrodzka de Strzała)    
215 de Wychowska z Chodorowskich Genowefa          
216 Dela Strada geb. Brason (Della Strada?) Josefine 29.07.1787 22.01.1822   niemiecki  
217 Dela Strada (Della Strada?) Joseph 16.07.1776 24.07.1844   niemiecki  
218 Della Strada (Dela Strada?) Joseph          
219 Denasiewicz Witold     zm. w 1. r. ż.; syn Antoniny i Pawła    
220 Dębicka Marcyanna 1795 18.IV.1880      
221 Dębicka z Bondarowiczów Rosalia (Rozalia?)          
222 Dębicki Adam 29.IX.1855 09.II.1895 „kandydat notaryata”    
223 Dębicki Jan 14.05.1823 28.05.1887 „c.k. notaryusz”    
224 Dębicki Kazimierz 21.III.1851 08.V.1885 „lekarz weterynaryi”    
225 Dębska z Romanowskich Maria 1855 06.II.1931      
226 Dębska Pelagia 1891 20.II.1922      
227 Dębski Jan 1850 1908      
228 Dierich (Dierigh?) z Lipartów Karolina   18.IX.1888      
229 Dierich (Dierigh?) Wilhelm   23.VII.1910      
230 Dietz Kazimierz („Kazimirz”) 1863 02.11.1894      
231 Dobrzańska z Wajdowiczów Felicja   14.02.1828 prz. l. 30    
232 Dobrzańska z Lisowskich Gertruda 28.X.1881 14.XII.1932      
233 Dobrzańska Sas Joanna 04.III.1861 15.II.1914 (patrz Sas Dobrzańska)    
234 Dobrzańska I śl. Ferallowa II śl. Herbu Częstopian z Domiczków Paulina 01.V.1834 12.IV.1903      
235 Dobrzański Sas Bolesław Kazimierz 20.III.1837 08.III.1902 (patrz Sas Dobrzański Bolesław Kazimierz)    
236 Dobrzański Sas Stanisław („Staś”) 13.XI.1886 27.XII.1891 syn Bolesława Kazimierza Sas Dobrzańskiego (patrz Sas Dobrzański Staś)    
237 Dobrzański Sas Tadeusz („Tadzio”) 12.XII.1884 30.V.1885 syn Bolesława Kazimierza Sas Dobrzańskiego (patrz Sas Dobrzański Tadzio)    
238 Dobrzański de Częstopian Zenon 13.XII.1833 27.VI.1909 „c.i k. major i obywatel m. Kołomyi (patrz de Częstopian Dobrzański)    
239 Dolińska Aniela   1897? prz. l. 44    
240 Dolińska z Siwińskich Rozalia 27.07.1856 04.11.1915      
241 Doliński Antoni 19.04.1840 13.05.1878 Zm. w 39 r. ż.; „Nieodżałowanej pamięci najlepszego a tak przedwcześnie zgasłego ojca poświęca syn Józef”    
242 Doliński Antoni 29.08.1855 02.12.1921      
243 Doliński Kazimierz 29.08.1870 23.02.1872 zm. w 2 r. ż.    
244 Doller („Dollerowa”) z Beerów Eugenia 25.V.1883 23.I.1921      
245 Doller Feliks 10.II.1881        
246 Doller Waleryan 14.IV.1880 10.IV.1907 „urzednik ...?”    
247 Doller Wincenty Józef 12.V.1864 18.II.1889 „akademik sztuk pięknych”    
248 Domain Celestyn 1823 1901 „Więzień stanu z roku 1846 r. i właściciel Dóbr Ziemskich”    
249 Domain Ludwika   10.VI.1911 prz. 94 l.; „Tu spoczywa Co całe życie była nieszczęśliwa”    
250 Domańska Janina („Jancia”)   19.10.1896 „Najdroższa dziecina Adolfa i Józefy”    
251 Dóbrawski Jan   1940      
252 Dóbrawski Władysław          
253 Mazacz Jan   12.XI.1899 „dr”, zm. w 63 r. ż.    
254 Duda Wincenty 8.04.1852 02.04.1916 „emer. leśniczy p???”    
255 Dyduszyński Gustaw 01.IV.1863 25.09.1918 „Radca Wyższego Sądu Krajowego”    
256 Dzierzkowska z Zawidzkich Marcjanna   1811      
257 Dzierzkowski Franciszek   1817      
258 Dzierzkowski Jan   1808      
259 Dziobek Joanna          
260 Dziobek Kazimierz   28.01.1881 prz. l. 57; „Woźny c.k. Sądu obw.)    
261 Dziura Julia 1848 24.03.1895 "żona c.k. rusznikarza nobilis"    
262 Dziura Karol 27.08.1866 16.06.1905 „Maszynista c.k. Kolei Pa?”    
263 Dyczewska z Adameców Anna 1839 22.05.1891     spoczywa z W. Sabadasz
264 Edler von Bozziano Josef 27.04.1828 11.12.1885 „k.k. Oberst”; (patrz Bozziano, von Bozziano) niemiecki  
265 Elster Erwin 25.04.1858 02.04.1891   niemiecki  
266 Erben („Erbenowa”) z Liebhartów Amalia   11.12.1898 prz. 29 l.    
267 Fasciszewski (Faściszewski?) Piotr 1822 1888     wg ks. zg. żył 68 l.
268 Faściszewscy       grobowiec bez tablic (stłuczone)    
269 Fąfara Maria Walerya 20.03.1901 09.10.1901      
270 Felsztyńska z Sokólskich Flora 1862 1916      
271 Fenik („Fenikowa”) z Bogdów Ema 1888 1916      
272 Fenik („Fenikówna”) Janina („Janeczka”) 1912 1922      
273 Fenik Stefan 1869 1917      
274 Fenz Józefa 11.III.1816 6.V.1891      
275 Ferall Jan 27.12.1816 06.01.1886      
276 Fialka Carolo   09.VII.1846 „c.k. komisarz cyrkułu” łacina  
277 Fic Józef 1833 25.VII.1908 „powstaniec 1863 r.”    
278 Fic Józef Władysław 18.III.1877 4.III.1931      
279 Fic Rozalia 1835 1906      
280 Fic Stefania 9.VI.1881 14.VIII.1936      
281 Fiedura Józef 30.IV.1873 10.III.1938      
282 Filipek            
283 Filipowicz Antonina   02.04.1907 (zm.)    
284 Fiszer („Fiszerowa”) z Klimkiewiczów Honorata   05.04.1897     wg ks. zg. Fisher
285 Fiszer Stanisław   14.II.1892 przeż. l. 72; „C.k. główny poborca podatkowy”    
286 Flechner Karol Chrystyan   11.02.1904 prz. l. 68; „emeryt. urzędnik kolejowy”    
287 Flechner Karol Józef 1875 22.08.1892 „uczeń ??klasy gim.”    
288 Frantsek            
289 Freindel de Freindelsberg Karol   30.08.1892 zm. w 81 r. ż; „c.k. adjunkt powiatowy”    
290 Friederici Herman   30.??.18?? zm. w 18 r. ż.? niemiecki  
291 Friska Franz 1857 1899 „dr”; „Regimentsarzt”, "Gewidmet von Offizierskorps des k.u.k. Ulanen Regiment No 4" niemiecki  
292 Frydecki Andrzej 22.XI.1834 22.XII.1908      
293 Gadzińska z Wysoczańskich Karolina   28.I.1904 „Darowali majątek na Polską Bursę. Wychowańcy Bursy zachowują Ich we wdzięcznej pamięci” (napis na grobowcu Karoliny i Teofila)    
294 Gadzińska Lila (Lileczka) 24.VIII.1926 24.VIII.1926      
295 Gadziński Pobóg Teofil   18.IX.1913 „Darowali majątek na Polską Bursę. Wychowańcy Bursy zachowują Ich we wdzięcznej pamięci” (napis na grobowcu Karoliny i Teofila); (patrz Pobóg Gadziński)    
296 Galas(2 v.) z Zatorskich, 1. v. Rzepecka Marcianna   26.08.1910 lat. 80. (patrz Rzepecka z Zatorskich, 2 v. Galas)   wg ks. ur. 09.01.1830
297 Gan..?. (Gar....?) Józefa   1883? prz. l. 64?    
298 Ganszer Stefan Eligjusz          
299 Garbiński            
300 Garbiński Roman 17.08.1831 06.02.1888 „dr”; „lekarz praktykujący”    
301 Garbolińska Stanisława („Stasia”) 24.12.1907 1910 „kochana Stasia córka Garbolińskich”    
302 Gareiss Heinrich Rudolf 30.07.185? 10.04.1931 „Ritter von Döllitzsturm k.k. Oberst ?? Besitzer des Franz Josefs Orders an Kriegsbande OTC ETZ” niemiecki  
303 Garlińska Kazimiera („Kazia”)   15.XI.1811 „zgasła w trzeciej wiośnie życia”    
304 Garliński de Prus Stanisław   27.VII.1917 przeż. lat 62; (patrz też de Prus Garliński)    
305 Gawłeta Józef 1887 23.06.1919      
306 Gawryło (Hawryło?) („Gawriłowa”) Kornelia 1874 1950 (patrz Hawryło) cyrlica  
307 Gerlach Franciszek 10.XII.1810 12.III.1883 „c.k. podpułkownik”    
308 Gerlach z Sobotów Kornelia 16.IX.1819 20.II.1897 „wdowa po c.k. podpułkowniku”    
309 Gerstel Ignatz   19.XI.1928 prz. 85 l. niemiecki  
310 Gerstel Jakub 1873 18.11.1891   niemiecki  
311 Gerstel Krystyna          
312 Gerstel Krystyna 29.X.1900 05.VI.1963 c. Zygmunta    
313 Gerstel z Jaworskich Ludwina 4.III.1851 23.V.1930   niemiecki  
314 Gerstel Rozalia 15.05.1882 03.11?1952      
315 Gielik (Helik?) z d. Homiak Katierina (Katarzyna?) 1888 1951 (patrz Helik Katarzyna) cyrlica  
316 Giziewicz Stanisław Marian 03.05.1901 14.12.1938 "Kapitan 49. H.  P. S."    
317 Gliniecka z Christoffów Wiktorya   3.VIII.1900 prz. 36 l.    
318 Gliński Teofil 1847 1920     wg ks. zm. 10.02.1920, ż. l. 73
319 Głaczyński Władysław 1841 07.09.1904 „dr”    
320 Gładysz Józef   3.X.1886 zm. w 39 r. ż.    
321 Gładysz z Piroszków Karolina   27.IX.1886 zm. w 33 r. ż.    
322 Gładysz Maryan („Maryańcio”)   27.III.1886 syn Józefa i Karoliny; zm. w 8 m. ż.    
323 Głowacki Jan     „syn Agnieszki i Juliana Głowackich”    
324 Gogelowa z Kolcherów Augusta 1885 1914      
325 Golimuntowicz Józef 1837 19.VI.1906 „dyrektor banku”    
326 Golimuntowicz Marcela 1833 11.IX.1922      
327 Gończarczyk Antoni 11.I.1866 24.XII.1923 „inż.”; „Star. radca budow. państw.”    
328 Gorgoń Jadwiga 01.03.1890 14.08.1891 „dziadek Jan Szymeczko drogiej wnuczce w ofierze”    
329 Gorgoń Jan 02.VI.1861 15.X.1916      
330 Gorgoń Zygmunt („Zygmuś”) 1888 20.XI.1898      
331 Górska (Gurska) Zuzanna     (17.02.1872?); (patrz Gurska Zuzanna)    
332 Górski Józef 17.12.1848 09.04.1903 syn Mikołaja    
333 Górski Mikołaj 08.02.1822 19.03.19??      
334 Göttlicher Romcio 20.12.1887 25.12.1888 "tu spoczywa kochane rodzeństwo Romcio i Władzio Göttlicher   wg ks. zm. 26.12.1888
335 Göttlicher Władzio 12.02.1883 23.02.1883      
336 Gregorowicz Jan   03.11.1887 prz. l. 68    
337 Grochowski Józef Stanisław          
338 Grochowski Karol Roman 06.I.1865 05.X.1920 „starszy powiatowy lekarz weterynarii”    
339 Grodecka z Sakowskich Anna 24.XI.1880 17.VIII.1931      
340 Gross Katarina 1824 1845?   niemiecki  
341 Gross Kazimierz 07.IX.1900 07.XII.1925 „funkcjonariusz P.K.P. Kawaler Orderu Virtuti Militari”    
342 Gruber geb. Heller Julia 16.01.1836 20.01.1887   niemiecki  
343 Gruber Leopold VI.1823 II.1889   niemiecki  
344 Gruszczyńska Anna          
345 Gruszczyńska z Piskozubów Anna          
346 Gruszczyński Franciszek   1850      
347 Gruszecki Henryk 12.XI.1906 28.XII.1920 „uczeń III kl. gimn.”    
348 Gruszkowska Antonina 11.12.1876 1897      
349 Gruszkowska z Piotrowskich Helena Marya 07.07.1889 17.12.1911 „żona c.k. oficyała namiestnictwa”    
350 Gruszkowska Katarzyna 27.08.1888 27.08.1888      
351 Gruszkowski Jan 24.01.1868 1888      
352 Grzybowska Prus z Czeczel Nowosieleckich Marja 12.III.1848 18.II.1932 (patrz Prus Grzybowska)    
353 Gulbiński Karol 1854 17.06.1901 „w smutku pogrążona żona pomnik mu ten położyła”    
354 Gurska (Górska?) Zuzanna     (17.02.1872?); (patrz Górska Zuzanna)    
355 Gutowska ze Smerzów Józefa 07.09.1835 30.05.1907      
356 Habdank Białoskórska z Sobotów Michalina 12.XI.1826 17.III.1914 (patrz Białoskórska Habdank)     
357 Habdank Białoskórski Franciszek Ksawery     (patrz Białoskórski Habdank)    
358 Haczewski Hak Ernest Antoni 05.05.1814 24.08.1885 „c.k. nadkomisarz starostwa”; (patrz Hak Haczewski)    
359 Hajdijczuk z domu Gresik Helena 1906 1942      
360 Hak Haczewski Ernest Antoni 05.05.1814 24.08.1885 „c.k. nadkomisarz starostwa”; (patrz Haczewski Hak)    
361 Halecka z Bobrowskich Michalina 1846 1895      
362 Hanka Marie 1870 1894   niemiecki  
363 Hanusiewicz Barbara 30.XI.1858 25.V.1905      
364 Harasimowicz Jan 1866 1929      
365 Hausser Karol 27.I.1883(8?) 13.IX.1939?      
366 Hausser („Hausserowa”) z Soleckich Marja 08.IX.1880        
367 Hawryło (Gawryło?) („Gawriłowa”) Kornelia 1874 1950) (patrz Gawryło) cyrlica  
368 He.?.rth Antoni     „podurzędnik c.k.”    
369 Hegemann („Hegemannowa”) Amalia   06.III.1919      
370 Heime Rajmund          
371 Helik („Gielik”) z d. Homiak Katarzyna („Katierina”) 1888 1951 (patrz Gielik Katierina) cyrlica  
372 Heller Franciszek 25.I.1835 10.X.1875      
373 Heller Franz   26.10.1855 zm. w 76 r. ż. niemiecki  
374 Heller („Hellerowa”) Tekla 25.IX.1832 09.XII.1898      
375 Hellstein z Dobrowolskich Joanna 22.XI.1874 23.IX.1924      
376 Hellstein Karol 1869 26.II.1932 „em. oficjał PKP”    
377 Hellsten (Hellstein?) Marja   10.XII.1833 przeż. 72 l.    
378 Herman Leopold          
379 Hermann Władysław 18.05.1895 05.01.1899      
380 Heym Adam     „(..…?) Bogu 23 października 189..? w 94 roku życia” „emerytowany sekretarz …?”    
381 Heym („Heymowa”) z Freindelsbergów Józefa   07.01 1???)      
382 Hirnle Franciszek Ksawery 1804 1884      
383 Hirnle Marja 05.09.18??        
384 Hlawaty Eleonora   03.VII.1932 zm. w 82 r. ż.    
385 Hlawaty Witold 1873 1913      
386 Hłumyk z Paziuków Rozalja   29.XII.1915 prz. l. 71    
387 Hnatiuk Roman 11.08.1888 04.10.1902 „uczeń IV klasy gimnazy.”    
388 Hoenigsberg (Hönigsberg?) Piotr   15.05.1886 prz. l. 48)    
389 Hofbauer („Hofbauerowa”) Ludmiła 1894 1936      
390 Hoffman („Hoffmanówna”) Binusia   1941 zm. w 20 r. ż.    
391 Hoffner (Höffner?) Ferdynand 1856 1901      
392 Hoffner (Höffner?) Leopold 11.III.1917 11.IV.1917      
393 Hołotka Elżbieta 27.X.1884        
394 Hołotka Jan 18.I.1840 6.I.1923      
395 Hołotka („Hołotkowa”) z Kamińskich Karolina 1862 21.XI.1934      
396 Hołotka („Hołotkowa”) Katarzyna 5.VII.1859 19.VII.1934      
397 Hołotka Ludwik 15.IX.1892 20.IX.1904      
398 Hołotka Michał 14.XI.???? ??VIII.1938 „porucznik W.P. w st. spocz.”    
399 Hołub Anna   30.11.1903 ż. l. 20    
400 Hołyńska Spiersing Emilia 08.07.1832 22.03.1880 „ur. we Lwowie, um. w Kołomyji”    
401 Hołyński Józef (?.08.1825 07.03.1870      
402 Hołyński Kazimierz 20.03.1841 02.05.1900      
403 Homiak       (przy pomniku Gielik (Helik?)) cyrlica  
404 Hönigsberg („Hönigsbergowa”) z Sidorowiczów Janina   13.XII.1906 zm. w 55 r. ż.    
405 Horska z Klateckich Wanda Marya 1882        
406 Horski Józef 1852 11.03.1904      
407 Hrehorczuk Rozalia   10.X.1917 ż. lat 21    
408 Hubaczek Seweryn 1830 1899 „kapitan obrony kraj. i c. k. kontr. salin.”    
409 Huber Elżbieta 17.01.1872 26.05.1945      
410 Huber Józef („Juzef”) 28.01.1856 13.11.1936      
411 Huber Katarzyna 18.01.1896 04.06.1918      
412 Huber Zofia   06.01.1895 prz. 31 l.    
413 Huberth Antoni   24.10.1904 prz. l. 26; „podurzędnik c.k. kolom???” (w księdze – „oficjalista kolei”)    
414 Humeniuk Marcin     (05.XII.1942?)    
415 Hummel z Angiermanów Józefa   22.VI.1911 prz. 53 l.    
416 Hurlak Demitr 17.IX.1867 9.VI.1921      
417 Ilków Michał 13.03.1893 10.11.1934      
418 Ilków z Pragerów Rozalja 18.11.1886        
419 Ilnicka Pawlina Anna 20.07.1863 26.02.1866      
420 Ilnicka Rozalia   1880      
421 Ilnicka Petronela Pawlina 1877 1890      
422 Ilnicki            
423 Ilnicki Józef          
424 Iwaniszyn            
425 Izdebska z Markowskich Józefa 1.III.1855 5.V.1938      
426 Jabłońska Teresa   1914      
427 Jackowicz Paulina   24.III.1936 prz. l. 65    
428 Jakimecka Marja 1848 17.III.1930      
429 Jakimecki Józef   18.XII.1891      
430 Jaklitsch z Rudzików Magdalena   03.01.1897 zm. w 69 r. ż.    
431 Jakubowicz z Stefanowiczów („Jakubowiczowa”) Kajetanna 1824 1899 „właścicielka dóbr ziemskich”    
432 Jakubowicz („Jakubowiczowa”) z Łukasiewiczów Krzysztofowa Marya 1834 2.XI.1904 „właścicielka dóbr”    
433 Jakubowicz Rozalia 11.VI.1851 18.I.1937      
434 Jakubowska z Hilby Marja 17.V.1875 28.I.1914      
435 Jakubowski Michał 11.09.1858 09.01.1930 „em. resp. kontroli skarbowej”    
436 Jamrozy Michał 1843 26.IV.1901      
437 Janczewska Katarzyna 1865 10.08.1952      
438 Janczewska z Kruczaków Pawlina          
439 Janczewski Piotr          
440 Janicki Józef 1844 1909 „żołnierz z r. 1863”    
441 Janotowa („de Janotowa”) Andruszewska z Chłopickich Władysława 1853 1930 (patrz de Janotowa Andruszewska Władysława z Chłopickich i patrz Andruszewska de Janotowa)     
442 Janowicz z Zarębów Józefa 1851 1.III.1909      
443 Jasińska z Konopackich Antonina   17.12.1896      
444 Jasiński Rawicz Zdzisław 08.09.1875 13.09.1898 (patrz Rawicz Jasiński Zdzisław)    
445 Jasiński Topór Albert 16.09.1844 30.04.1907 „właśc. Puhaczowa w Król. polsk. uczestnik 63 agent Krak. Tow.” (patrz Topór Jasiński)   wg ks. zg. ur. 15.09.1844
446 Jasiński Topór Łukasz   08.04.1905 prz. l. 67; „żołnierz polski i więzień stanu z r. 1863”; (patrz Topór Jasiński)    
447 Jasiońska (Jabłońska?) Teresa   1914? (zm.)    
448 Jastrzębiec Matczyńska Kazimiera 1852? 12.IV.1924 prz. l. 72; (patrz de Jastrzębiec Matczyńska), (patrz Matczyńska Jastrzębiec)    
449 Jaworska            
450 Jaworska ....(?)ika 1848        
451 Jaworska Eleonora   1911      
452 Jaworski Bolesław Syrjusz 23.06.1854 01.11.1922 „dr”; „zm. w R…?.sianach” ; „lekarz szkolny i sądowy. Przyjaciel młodzieży. Opiekun cierpiącej ludzkości”    
453 Jaworski Franciszek 1906 1906      
454 Jaworski Karol 1845 1900 „inspektor c.k. policyi widenskiej”    
455 Jaworski Michał   1917 „powstaniec r.1863”    
456 Jaworski Michał 17.09.1847 08.01.1908 „dr”; „c.k. sekretarz sądu obwodow.”    
457 Jazłów Michał   25.05.1882 "c.r. geometra", lat 55   wg ks. zg. żył 58 lat
458 Jazłów Michał 12.12.1857 19.11.1859      
459 Jäger Adolf Maksymilian Jan Franciszek (czworga imion) 1864 1864 "ujrzał i pożegnał rok pański 1864"   wg ks.:
ur. 15.06.1864,
zm. 12.08.1864
460 Jendrzejowska z Klusikuw Maryja          
461 Jettek            
462 Jordan Rozwadowska ze Zbikalskich Marja 10.V.1853 08.VIII.1935 (patrz Rozwadowska Marja Jordan)    
463 Jung Jerzy   4.I.1908 zm. w 68 r. ż.; „ em. c.k. nadpoborca podatkowy”    
464 Kaleczyńska Justyna   09.06.1842 ż. l. 56    
465 Kałafatiuk Karol 1863 21.10.1927      
466 Kamińska Katarzyna   20.07.1936 prz. l. 67    
467 Kamińska z Ostrongowskich Maria          
468 Kamińska z Piskozubów Rozalia          
469 Kamiński Baltazar     „syn Ludwika”    
470 Kamiński Ludwik     „s. Michała”; (patrz Kasmiński?)    
471 Kammer Filip 1858 31.03.1903      
472 Kammer z Kosowskich Pawlina 31.05.1859 09.05.1902 prz. 43 l.    
473 Kapko Łucja 1897 1910      
474 Kappy Ferdynand   21.12.1902 zm. w 62 r. ż.    
475 Karg Jan 13.10.1845 02.12.1912      
476 Karg Marya   1915      
477 Karpińska z Stefanowiczów Emilia 05.07.1858 19.10.1908      
478 Karpińska z Czerników Julja   12.V.1917      
479 Karpiński Kazimierz 02.03.1891 23.02.1909      
480 Karpiński Maryan 20.08.1856 28.01.1903      
481 Kasmiński Baltazar     „s. Ludwika”; (patrz Kamiński?)    
482 Kasprzycka z Wexów Karolina 02.03.1809 12.10.1890      
483 Kaufleutner Anna     zm. w 29 r. ż. niemiecki  
484 Kaufleutner „Cacylia” (Cecylia?)       niemiecki  
485 Kawalec („Kawalcówna”) Lusia   20.03.1936 zm. w 25 r. ż    
486 Kawalec („Kawalcowa”) z Prawdzic Sękowskich? Marcela 18?4 20.06.1921 „i jej czworo dzieci”    
487 Kędzia Maciej   1936 zm. w 60 r. ż.    
488 Kindeforska Petronela   16.05.1831 prz. l. 43    
489 Kingel (Kincel?) Teofila          
490 Kirchenberger Jadwiga 29.05.1868 17.06.1887      
491 Kisiel („Kisielowa”) z Jaworskich Józefa          
492 Kisiel Piotr   08.01.1907 prz. l. 57    
493 Kisielewska Marya 15.08.1858 08.03.1907      
494 Kisielewski Józef   25.II.1930 prz. 79 l.; „em. Urzędnik Kolei Państw.”    
495 Kisielewski Włodzimierz 31.VII.1880 09.X.1925 „starszy asesor P.K.P. Dyrekcji gdańskiej”    
496 Kissel z Dobrzańskich Alojza   11.05.1890 „wdowa po c.k. Kontrolerze domu Karnego we Lwowie”    
497 Klatecki Karol 04.XI.1848 24.VII.1929 „obywatel miasta Kolomyi”    
498 Klecan Michał 1868 18.V.1927 „Tatuśku! nie zapominaj o nas”    
499 Kleczyński Marian          
500 Kleczyński de Kleczyna Marjan     (patrz de Kleczyna Kleczyński)    
501 Kleczyński („de Kleczyński z Kleczynów”) Witold 01.01.1854 25.12.1878 (patrz de Kleczyński z Kleczynów)    
502 Kleeberg Maryla („Marylka”) 1892 1895 „ukochane dziecię Emiliana i Józefy”    
503 Klejmenow Aleksiejewicz Iwan 1901 1954 „zasłużony lekarz ZSRR” cyrlica  
504 Klejmenowa Stiepanowna Olga 1876 1951   cyrlica  
505 Klimek Amalia 1833 1906      
506 Klimek Eduard 01.06.1801 07.01.1882 „K.K. pens. Steuereinehmer” niemiecki  
507 Klusik Anna          
508 Klusik Karol   18.02.1865 prz. 7 miesięcy    
509 Kłodowska Bronisława Lidja 20.02.1910 23.07.1933      
510 Kłodowska z Kwiatkowskich Stefanja 1896 23.04.1930      
511 Kłosowska z Klateckich Wiktorya Celina 15.01.1879 18.07.1909      
512 Kłosowski Mieczysław („Miecio”) 13.03.1908 07.04.1908      
513 Knapp Cecylia 26.09.1867 17.03.1886      
514 Knapp Fryderyk 08.04.1811 29.08.1868 „c.k. starosta”    
515 Knapp Karol 28.10.1864 29.05.1887 „słuchacz św. Teologii”    
516 Knauer Franciszka 1817 1903      
517 Knauer Józef 1851 1909 „em. c.k. nadstrażnik”    
518 Knieżaurek Jan   24.12.1891 przeż. l. 35; „zostawiwszy w nieutulonym żalu żonę z trojgiem dziatek”    
519 Knihinicki Józef   1913 prz. 61 l.; „Obywatel m. Kołomyi”    
520 Kniszowa z Deymów primo. małż Skwarczyńska Aniela   28.11.1883 prz. l. 98, (patrz Skwarczyńska Aniela)    
521 Kobylecka z Dąbrowskich Teresa   18.03.1913 prz. l. 72    
522 Kohlmann Karolina 8/VIII.1860 18/III.1897 „Najukochańszej żonie i najlepszej matce poświęca mąż”    
523 Kolbuszewska z Jorcaków Janina 12.12?.1909 05.07.1935      
524 Kolmer z Gruberów Agnieszka 1889 02.V.1912      
525 Kolmer Anna   1924 przeż. 16 l.    
526 Komorra Lolo 1890 1891      
527 Kondracka Rozalia 1900 24.09.1918      
528 Kondrat („Kondratowa”) z Łowickich Jarosława 1890 1925 „żona adwokata” cyrlica  
529 Kopitko (Kopytko?) Mikołajowicz Iwan (Jan)   1947   cyrlica  
530 Kopystyńska Minia 28.I.1909 05.IV.1939     wg ks. Kopestyńska Maria, ur. 30.I.1909
531 Korabiowska Wincentyna 05.IV.1919 02.IV.1931 „ucz. VI. kl. gimn”    
532 Korczak Skoruta-Skorewicz Leopold   15.II.1931 „starszy Radca Skarbu”; (patrz Skoruta-Skorewicz Korczak Leopold))    
533 Korczyńska Franciszka   185?      
534 Korczyński Mateusz 19.09.1784 06.09.1848     wg ks. żył 70 lat
535 Kordes „Wilchem” (Wilchelm?) 1848 05.02.1918 „c.k.podurzędnik poczt.”    
536 Kornand Maksymilian   1938 „profesor gimnazyalny”    
537 Korosteńska (Korostyńska?) Zofia   ?.I.1895      
538 Korostyńska (Korosteńska?) Jadwiga 01.05.1879 11.02.1892      
539 Korzeniowska Janina 1931 1945     spocz. z R. Rybicki, nowa tablica
540 Korzeniowska Ludwika 1876 1897 „córka Petroneli Zarzyckiej”    
541 Korzeniowska  Wisia          
542 Kosińska Marya 15.05.1891 01.03.1908      
543 Kosowski Tomasz   09.03.1893 prz. l. 58    
544 Kossowska z Sanojców Anna 1866 27.IV.1940      
545 Kossowski Karol 24.VI.1860 14.IX.1937      
546 Kostek z Knihinickich Marcela   1930 prz. 36 l.    
547 Kostrubiak (Kostrubiakówna) Lola   25.VII.1897 „c. Marji i Antoniego”; „najdroższe dziecię Marji i Antoniego, zgasła w drugiej wiośnie życia”    
548 Kowalczuk            
549 Kowalczuk Konstancja          
550 Kowalczuk Paweł          
551 Kowalska Anna 1856 1942      
552 Kozak Teodora   20.04.1900 przeżywszy 72 l.; „NIEODŻAŁOWANEJ MATCE WDZIĘCZNY SYN”    
553 Kozakiewicz Izabela   02.06.1849 zm. w 6 r. ż.    
554 Kozakiewicz Jan     „Janowi Kozakiewiczowi za wieczną służbę proletariatu towarzysze PPS – ZSP w Ameryce”    
555 Kozakiewicz Jan   30.12.19?? prz. l. 9?; „emerytowany c.k. poborca”    
556 Kozłowscy            
557 Kozłowska Franciszka          
558 Kozłowska Józefa     prz. l. 22,; (grobowiec rodzinny, z drugiej str. Maria z Hryniuków Kozłowska l.23)    
559 Kozłowska  Józefa   06.08.1920 prz. 18 l.; „c. Stefana i Pauliny”    
560 Kozłowska z Bukowskich Katarzyna 25.11.1828 05.03.1908      
561 Kozłowska z Hryniuków Maria     przeż l. 63; (grobowiec rodzinny, z drugiej str. Kozłowska Józefa, prz. l. 22)    
562 Kozłowska z Rutkowskich            
563 Kozłowski Grzegorz   08.II.1900? prz. l. 36; „C.k. woźny pocztowy”    
564 Koźmik Walenty 1857 31.12.1913      
565 Krajewska z Kosińskich Rypsyna 05.09.1827 15.02.1896 ur. w Łyścu    
566 Kraśnicka z Wisłockich Amalia 07.10.1842 14?.08.1915      
567 Kraśnicka z Dziczków Wanda 21.03.1865 10.09.1902      
568 Kraśnicki Kazimierz [???]         spocz. z Amalią?
569 Kraśnicki Tadeusz 24.XI.1861 24.IV.1925 „dr adwokat”    
570 Kratzer Karolina 1827 1913 „wdowa po ..?”    
571 Krauss Ignacy 10.I.1838 04.IX.1895 „c.k. notariusz, jereneral audytor wojsk polskich z r. 1863”    
572 Kriedel Zygmunt 1880 14.I.1934      
573 Krobicka z Bogdanowiczów Rosalia 12.06.186?   l. 51    
574 Krobicka z Gołaszewskich Teofila   04.09.1905 zm. w 80 r. ż.    
575 Kropaczek z Szaprowskich (Kropaczkowa) Antonina 1832 12.I.1906      
576 Kropaczek Franciszek 28.III.1822 10.V.1895 „emer. c.k. poborca podatkowy”    
577 Kruczak Franciszek          
578 Kruszelnicka z Żurakowskich Marja   01.02.1937 zm. w 74 r. ż.    
579 Kruszelnicki Kazimierz   21.07.1936 zm. w 76 r. ż    
580 Krwawicz Wasyli 1847 1894 „dr” cyrlica  
581 Krzemieniecka ze Świderskich Maria 4III.1897 15.IX.1938 „ur. w Olicie na Litwie”    
582 Krzemińska Sydonia 1832 27.06.1900      
583 Krzyczkowska z Wierzejskich Leona 1830 1887      
584 Krzyczkowski Jan 1827 1889      
585 Krzyczkowski Władysław („Właduś”) 18.05.1893 19.10.1897      
586 Krzyształow??? Janina 31.03.1901 22.III.????      
587 Krzywda Bolesław („Boluś”) 29.XI.1897 9.V.1901 „syn Maryi i Seweryna”    
588 Krzywda Maniusia     „córka Maryi i Seweryna”    
589 Krzywy Szymon 1862 15.VI.1927 „em. funkc. poczt.”    
590 ks. Angyal January 1827 23.08.1855 „ur. w Dombovar – Węgry”; zm. w 48 r. ż.; „kapelan wojskowy”    
591 ks. Busch Waleryan 1824 29.07.1879 „dziekan i proboszcz kołomyjski”    
592 ks. Girka Józef   09.05.1842 zm. w 34 r. ż.; „wikary kołomyjski    
593 ks. Piskozub Michał 1842 186? ksiądz (+ rys. Hostii)    
594 ks. Skowroński Józef   21.02.1865 „zm. w 72 r. ż. a 46 r. kapłaństwa”    
595 ks. Zaremba Michał 05.IV.1886 12.XI.1931 „kanonik i proboszcz z Zadwórza, gorliwy działacz na polu pracy narodowej i społecznej”    
596 Kszywonosik („Kszywonosikowa”) z Telichowskich (Krzywonosik?) Emilia 14/I.1820 22/XI.1904      
597 Kucharska Albina   4.II.1920 zm. w 24 r. ż.; „nauczycielka”    
598 Kucharska Józefa 1857 25.XI.1922 „matka”    
599 Kuczkowska z Mochnackich Marya 29.07.1846 19.10.1882      
600 Kuczyńska („de Kuczyńska”) Anna 1802 26.I.1895 (patrz de Kuczyńska Anna)    
601 Kukurudz Józef   21.05.1909 prz. l. 29    
602 Kulik Paulina 11.01.1890 01.04.1928      
603 Kuliński Bolesław 26.XII.1863 1.XI.1936 „em. kier. szkoły”    
604 Kustynowicz Anna   12.11.1888 prz. 72 l.; „wdowa po …?” cyrlica  
605 Kuśnierz Włodzimierz 1851 13.IX.1902      
606 Kwiatkowska Małgorzata 20.VII.1856 7.VI.1912      
607 Kwiatkowska z Migałów Rozalja 1868 30.01.1933      
608 Kwiatkowski Ignacy          
609 Kwiatkowski Jan 21.V.1860 9.II.1931      
610 Kwiatkowski Karol 14.XI.1866 15.XI.1890      
611 Kwiech Jan 1844 1915      
612 Ladicek A... 16.09.1907 01.?.1911 (patrz fot. Listikova Anna) czeski  
613 Lang Karolina   17.05.1938 lat 26    
614 Langer Maria Elżbietka 07.07.1901 06.02.1909 „najukochańsze dziecię Walentego i Katarzyny Langerów”    
615 Laskowski Jan 13.II.1851 1.II.1910 „likwidator kasy oszczędności m. Kołomyi”    
616 Latscher Juliusz 12.04.1843 14.03.1905 „c.k. adjunkt Dyrekcyi skarbu”    
617 Latscher („Latscherowa”) z Dobrzańskich Marja 18?? 18??)      
618 Lechnik Michał   1903      
619 Lehner Tomasz   20.VIII.1937 zm. w 58 r. ż.; „obywatel miasta”    
620 Leibschang von Schartenburg Anton 1793 1882 „k.k. Postmeister in Kolomea; syn Heinricha i Christine” niemiecki  
621 Leibschang Christine 1778 1835 „żona Heinricha” niemiecki  
622 Leibschang von Schartenburg Heinrich 1768 1830) „k.k.Hauptmann im 41 Inf. Reg.” niemiecki  
623 Leibschang von Schartenburg Heinrich 28.10.1820 03.10.1903 „k.k.Hpt. in p. Ritter des g. h Hessischen Ludwigs Ordens I. klasse Besitzer der k.k. österch goldenen und silbernen Tapferkeits und der Kriegs Medaille, des Officiers Diuenst – Kreuzes I. klasse und des Prussieschen St Annen-Ordens” niemiecki  
624 Leibschang Joseph     „k.k. .....????..Inf. Regimt: 72 am .. Jully 1815 bey Befourtin Frankreich vorden Feindgeblieben in der Blüthe seines alters von 18 Jahres” -???” niemiecki  
625 Leibschang geb. Lichtenauer Maria 1802 1884 „żona Antona” niemiecki  
626 Leliwa Schindler z Błockich Zofia     (patrz Schindler Leliwa Zofia z Błockich)    
627 Lener z d. Gerstel Ludwina 1860 22.07.1891   niemiecki wg ks. zg. Lehner zm. 21.07.1891
628 Lewandowska Anna 16.III.1871 6.V.1937 „ur. w Krakowie, zm. w Kołomyi”    
629 Lewańska   1854 1931      
630 Lewicka z Wirskich Janina 1868 1900 „żona c.k. Komisarza skarb.”    
631 Lewicka Stefania 1903 1932      
632 Liebhart Gustaw   1900 prz. 59 l.    
633 Lipińska Marta   23.X.1925 zm. w 18 r. ż.    
634 Lisiecki Antoni 03.04.1839 05.06.1895 lat 56   wg ks. zm. 04.07.1895
635 Listik („Listikova”) z d. Sipkova Anna 21.07.1840 13.11.1907   czeski  
636 Liśkiewicz Andrzej 1864 10/XI.1911      
637 Liśkiewicz („Liśkiewiczowa”) z Vincenzów Elżbieta 1863 1888      
638 Lubieniecki Jan Tadeusz Aleksander   22.08.1888 zm. w 46 r. ż.; „c.k. Komisarz straży. Sk”    
639 Lubowiecki Franciszek   06.03.1893 zm. w 71 r. ż; „kancelista Rady Powiatowej”    
640 Lunik (Łunik?) Wasyl 1869 17.10.1890 „ur. w Tłumaczu, zm w Kołomyi”; (patrz Łunik Wasyl)    
641 Luska Mizi 08.VIII.1890 05.III.1901 „geb. in Prossnitz, zm.in Kolomea” niemiecki  
642 Lutz  Carl, Christina, Carolina     "… umgeben mit 3 Kindern" niemiecki dzieci pochowane z Josephą
643 Lutz  Josepha   16.05.1822  "Gemahlin des Herrn Lieutenant Andreas Lutz" "an 29 Lebens Jahr" niemiecki wg ks. zg.zm. 18.05.1822
644 Łabędzka Katarzyna 04?.03.?1892   prz. l. 65?; „Fundatorka tej ??? Teresa Błoch”    
645 Łabędzki            
646 Łazariew Michajłowicz Nikołaj 10.08.1909 24.10.1951   cyrlica  
647 Łazaruk z Zarzyckich Rozalia   2.VI.1925 przeż. 43 l.    
648 Łecunik Michał 15.04.??? 1907?      
649 Łokocz Ewa   29.XII.1924 prz. l. 80    
650 Łokocz Ludwik (Ludwika, Ludwina?)   08.IV.1921 prz. l. 48    
651 Łoniewska z Pawłowskich Józefa 1825 22.VII.1907      
652 Łowicka z Bokłaszewskich Antonina 1866 1920 „żona Ins. szk.”    
653 Łucka Annastazia          
654 Łuczakowska Stanisława   25.IX.1924 zm. w 25 wiośnie ż.; „córka notariusza”    
655 Łuczecka Marya          
656 Łuczyńska z Orzelskich Anna 1844 1910      
657 Łukasiewicz Bronisław 1875 1924      
658 Łukasiewicz Danuta 1905 1924 „c. Bronisława”    
659 Łukasiewicz de Łuk J. M. 1864 1913 (patrz de Łuk Łukasiewicz J. M.)    
660 Łukasiewicz Jósef   16.IV.1910 zm. w 72 r. ż.; „właściciel dobr”    
661 Łukasiewicz z Jakubowiczów („Łukasiewiczowa”) Zofia 06.V.1848 08.III.1901      
662 Łukianow (Łukianów) z Żydłów Wanda 12.05.1862 05.06.1912 „żona urzędn. ewidenc. obr. kraju”   wg ks. Łukijanów, spoczywa z Żydło K. i W.
663 Łukowska Jadwiga 1860 1937      
664 Łukowski Edward („Edzio”) 1895 1903      
665 Łukowski Kazimierz 1863 1937 „Sodalis Marianus, em. st. zarz. skarb.”    
666 Łunik (Lunik ?) Wasyl 1869 17.10.1890 ur. w Tłumaczu, zm.w Kołomyi; (patrz Lunik Wasyl)    
667 Łysakowski Józef 23.IV.1854 9.XI.1915 „St. Radca Kolei Państw.”    
668 Łyszkiewicz Dominik     1902(?)    
669 Łyszkiewicz Marcela   19.12.1908 przeż lat 63    
670 Mac Intosh Amelia 23.10.1857 02.08.1889 ur. Canada, zm. Kolomea; „żona Georg Mac Intosh” angielski  
671 Mac Intosh Johh 04.02.1828  24.02.1890 ur. Canada, zm. Słoboda angielski  
672 Machalski Leon 15.IV.1821 11.IX.1900 „dr”    
673 Machalski Władysław 27.IV.1856 20.VIII.1909 „c.k. weterynarz powiatowy”    
674 Machotko (Machotka?) z Sobotów („Machotkowa”) Klementyna 12.III.1812 24.V.1895 „wdowa po c.k. radcy dworu”    
675 Maciejowski Stanisław („Stasio”) 27.06.1930 25.08.1930      
676 Maciejowski Zygmunt („Zygmuś”) 17.08(5?).1937 17.10.1937      
677 Mackiewicz Robert 08.II.1887 18.II.1939   „em. chorąży 49 H.P.S.”    
678 Mackiewicz Zofia 22.X.1919 19.II.1937      
679 Maczek z Karpińskich Aniela Antonina 1837 1889      
680 Maczek Franciszek   1873      
681 Maczek Helena 1870 1873      
682 Maczek Michalina Aldona   2.III.1890      
683 Madurowicz („Madurowiczowa”) z Chauerów Ludmiła 1840 23.12.1923 „wdowa po Radcy budow.?”    
684 Majeranowska Sas z Ostoja Aczkiewiczów Marja 25.III.1868 06.VI.1930 (patrz Sas Majeranowska)    
685 Majewska Jadwiga   28.08.1894 prz. l. 38   wg ks. prz. l. 40
686 Majewska z Riegerów Klara 26.07.1831 07.04.1910 „wdowa po architekcie, opiekunka ubogich”    
687 Majewska z Trzeciaków Ludwika   21.11.1896 prz. l. 63    
688 Majewska Wienczysława 01.04.1860 04.04.1903      
689 Makarski Walerian   1919 prz. l. 15    
690 Makowiec Karol 31.X.1877 01.III.1933      
691 Makowiec Marjan Mieczysław 18.VII.1911 12.VI.1935      
692 Mańkowska z Frankowskich Ernestyna   10.04.1902 prz.l. 83; „wdowa po lekarzu solinarnym”    
693 Maramorosz Erazm   07.12.1902 prz. l. 85; „c.k. adyjunkt podatkowy”    
694 Maramorosz („Maramoroszowa”) z Bałabonów Maria   25.07.1859 zm. w 24 r. ż.    
695 Marcinkowski Michał   01.08.1895 prz. l. 66; „emer. c.k. sekretarz Starostwa”    
696 Marencz(?) Józef („Juzef”)          
697 Maresz       „grobowiec rodziny Wimmerów – i – rodziny Mareszów”    
698 Markowski Michał 1897 28.IV.1920 „por. wojsk Polskich”    
699 Martiniec z Kurzweilów Waleria 1864(-0?) 1940   cyrlica  
700 Martyn Aniela          
701 Martynowicz Aniela 1824 1906      
702 Matczyńska Jastrzębiec (de Jastrzębiec) Kazimiera 1852? 12.IV.1924 prz. l. 72; (patrz de Jastrzębiec Matczyńska), (patrz Jastrzębiec Matczyńska)    
703 Matenik ?            
704 Matula Aleksander („Oleś)   8.V.1910 „ukochane dziecię Aleksandra i Maryi umarł w pierwszej wiośnie życia”    
705 Matyczyk Adolf 190? 1922 spoczywa wspólnie z Alfredem i Elżbietą    
706 Matyczyk Alfred 1894 1926 spoczywa wspólnie z Adolfem i Elżbietą    
707 Matyczyk Elżbieta 1907 1930 spoczywa wspólnie z Adolfem i Alfredem    
708 Mayzel Bolesław   23.05.1892 zm. w 28 r. ż.; „Doktor Medycyny, zmarł jako ofiara swojego zawodu”, "Quem sui flentes gemuere cives, bic diu vixit"    
709 Mazacz  Jan   12.XI.1899 „dr”; zm. w 63 r. ż.; (patrz dr Jan Mazacz)     
710 Melnyczuk z Patkowskich Lucyja     prz. l. 60    
711 Meroniuk (Mieroniuk) Teodor   1891 prz. 40 l.; „adiunkt podatkowy”; (patrz Mieroniuk) cyrlica  
712 Messlin Jan Marceli 25.04.1911 18.05.1911 „s. Klemensa - maszynisty i Franciszki Świcarskiej)”    
713 Messlin Marylka Jadwisia 20.03.1921 24.07.1922      
714 Michalewicz de Lusznia Ignacy   1834 1899 „uczestnik powstania 1863” (patrz de Lusznia Michalewicz Ignacy)    
715 Michta Adam 24.12.1800 17.02.1878 „żołnierz byłych regularnych wojsk polskich z II-go pułku ułanów w l. 1823 – 1831, ozd. krzyżem zasługi virt. mil.”    
716 Michta z Chodorowskich Balbina Felicyja 30.03.1838 18.07.1892 „żona księgarza”    
717 Michta Józef Witold 08.09.1877 25.11.1880 „drogi synek Macieja i Balbiny”    
718 Michta Maciej 12.09.1847 14.05.1897 „księgarz”    
719 Michta Stanisław Józef 29.04.1872 07.06.1884 „drogi synek Macieja i Balbiny”    
720 Mieroniuk (Meroniuk) Teodor   1891 prz. 40 l.; „adiunkt podatkowy” (patrz Meroniuk) cyrlica  
721 Miklasiewicz Jan 1818 1900      
722 Mikolasch Karol 13.XII.1817 16.XII.1905 „c.k. emer. radca leśnictwa kawaler rycerskiego orderu Franciszka Józefa I.”    
723 Mikulska Tekla   17.X.1917      
724 Milewska z Piekutowskich Julia 09.01.1807 20.11.1902      
725 Milewski Tadeusz 29.III.1867 7.III.1928 „dr lekarz powiatowy”    
726 Milewski Walenty 03.03.1801 25.05.1881 „oficer b. wojsk polskich z 1831 roku w Pułku Wołyńskim”    
727 Miłoś Maciej          
728 Mitschowa z Thulliów Antonina 10.X.1819 28.III.1908      
729 Miziewicz Franciszek     ur. w Warszawie – zm. w Kołomyi; „żołnierz z r. 1863”    
730 Miziewicz Władysław 1845 1895      
731 Mochnacka z Pągowskich Zofia 1820 10.07.1871 „właścicielka Dóbr”    
732 Moczulski Eustachy 28.IX.1908 02.VII.1939 „Nauczyciel szkoły powszechnej w B….?”    
733 Mogiła Bielewicz Józef 25.01.1852 27.07.1906 „c.k. radca sądu krajowego”; (patrz Bielewicz Mogiła)    
734 Moskal Bazyli 14.04.1820 25.12.1894 "c.k. emeryt. respicient straży skar."    
735 Morelowska z Łoniewskich Helena 1.V.1840 20.XI.1895      
736 Moszoro de Massil Marceli 1874 1936 (patrz de Massil Moszoro Marceli)    
737 Mück („Mückowa”) ze Słoneckich Julia 1840 1912      
738 Mück Wilhelm 1826 1918(6?) „pułkownik”    
739 Mul („Mulowa”) z Wojnarowskich Janina 1906 2.IV.1928      
740 Müller Adolf 1824 1877   niemiecki  
741 Müller Eugenia (Genusia) 27.12.1907 31.05.1910 „najukochańsza jedyna córeczka Jana i Woktoryi Müllerów”    
742 Müller Gustaw   07.10.1870 zm. w 63 r. ż.; „K.K. Hauptmann” niemiecki  
743 Müller geb. Rückre Stand Josefa   18.01.1872 zm. w 43 r. ż. niemiecki  
744 Müller Magdalena 1837 1907   niemiecki  
745 Münnich Jakób   14.VII.1930 przeż. 66 l.    
746 Münnich Katarzyna 18.X.1867 28.X.1899      
747 Mykietiuk Karolina 4.III.1883 1.II.1937      
748 Mykietiuk ze Swicarskich Marja 09.08.1852 12.10.1895      
749 Mykietiuk Marya 15.XI.1891 28.XII.1911      
750 Myszka Chołoniewski „Hpolit” (Hipolit?)     (patrz Chołoniewski Myszka Hipolit)    
751 Myszka Chołoniewski Wacław Józef 1830 21.XII.1891 (patrz Chołoniewski Myszka Wacław)    
752 Nabagła Karolina 30/IV.1849 8/XII.1926      
753 Nabagła Szymon 18.II.1837 7.X.1921 „em. nadstr. Kontr. Skarb.    
754 Nagay       „grobowiec Nagayów”    
755 Nemethy („de Nemethy”) Leopoldo   1823 zm. w 20 r. ż.; (patrz de Nemethy Leopoldo) łaciński  
756 Neuman Maksymiljan 16.IX.1859 18.IX.1932 „em Dyrektor Okr, Skarb.”    
757 Neuman („Neumanówna”) Zofia 23.XI.1889 18.XI.1936 „Sodalistka, Nauczycielka”    
758 Nieczuja Witosławski Kazimierz Bronisław 26.09.1842 16.10.1906 „Aptekarz Burmistrz m. Kołomyi, Poseł na sejm Kr. Powstaniec z r. 1863” (patrz Witosławski Nieczuja Kazimierz Bronisław)    
759 Niedobijczuk Maria 1892 11.V.1950      
760 Niementowski Pobóg Antoni 17.I. 1821 02.11.1889 ur. w Rzepińcach um. w Kołomyi; „notariusz”; (patrz Pobóg Niementowski)    
761 Nieradka Franciszek 1857 1911      
762 Nieradka Jan 1888 1902      
763 Nieradka („Nieradkówna”) Karolina 25.I.1898 05.XII.1911      
764 Nieradka („Nieradkówna”) Paulina 1900 22.III.1910      
765 Niewiadomski Prus Władysław 25.VI.1830 19.IV.1889 „Major Wojsk Polskich z 63 r.” (patrz Prus Niewiadomski Władysław)    
766 Nossek Antonina 1823 09.02.1898      
767 Nowak Anna 1863 08.09.1893     wg ks. ż. 63 l.
768 Nowak Halina („Halinka”) 6.IV.1931 28.II.1933 „c. Mieczysława i Barbary”    
769 Nowakowska z Buschów Filipina   10.11.1888 przeż. l. 58    
770 Nowicki Józef     ż. l. 66; „Aptekarz Kołomyjski”    
771 Nowina Przysiecki Władysław 04.07.1821 30.07.1887 „c.k. Prezydent Sądu Obwodowego w Kołomyi”; (patrz Przysiecki Nowina Władysław)    
772 Oczko Ludwika 1882 1891     wg ks. zm. 22.08.1891
773 Ohanowicz („Ohanowiczowa”) (Ochanowicz?) Józefa 1845 1923     w księgach jest Ohanowicz i Ochanowicz!
774 Ohanowicz („Ohanowiczowa”) (Ochanowicz?) z Wróblewskich Józefa 1872 1918      
775 Olchowa Marja 1880 1928      
776 Olszanowski Władysław   27.VI.1922 przeż. 66 l.; „em. ekspedytor poczt.”    
777 Orzechowski Michał 1815 28.X.1890      
778 Ostoja Solecka z Dzbańskich Emilja   24.02.1905 (patrz Solecka Ostoja)    
779 Ostrowska Dominika Albina 11.02.1887 05.09.1958      
780 Ottmann Aleksander 22.II.1873 07.IV.1934 „notarjusz”    
781 Ottmann („Ottmanowa”) z Wiesnerów Sydonja 23.06.1844 12.01.1931 „wdowa po staroście”    
782 Pańczuk Roman   1901 ż. lat 70    
783 Parfanowicz z Wołoszyńskich Maria   7.I.1940      
784 Paszkiewicz Feliks     prz. l. 74    
785 Patkowska Franciszka   19.06.1853      
786 Patkowska Halinka 03.IV.1944 20.XII.1944      
787 Patkowska z Minialuków Katarzyna  1852 1885      
788 Patkowska z Zaleskich Magdalena 13.04.1844 01.11.1922      
789 Patkowska Paulina          
790 Patkowska Rozalia 1858 1909      
791 Patkowski Antoni 01.02.1920 05.06.1942      
792 Patkowski Antoni 04.II.1899 18.II.1940      
793 Patkowski Antoni 1854 1908      
794 Patkowski Bolesław („Boluś”)          
795 Patkowski Edward   1946      
796 Patkowski Franciszek          
797 Patkowski Jan 03.II.1860 05.XII.1931      
798 Patkowski Józef          
799 Patkowski Józef 19.7.1846 04.11.1891      
800 Patkowski Ludwik          
801 Patkowski Marcin 1838 1898      
802 Patkowski Mikołaj 06.12.1878 03.05.1942      
803 Patkowski Paweł   14.10.1923      
804 Patkowski Sebastian   10.09.1852      
805 Paulo Aurelia   1917 prz. l. 76    
806 Paulo Maria   26.XII.1877 prz. l. 75; „wdowa po urzędniku”    
807 Pawlikowska Stefanja 1857 1933      
808 Pawlikowski Ferdynand 1888 1915 „c.k. Radca Dworu i kierownik Starostwa”    
809 Pawliszak Teodor 25.05.1858 03.02.1939 "em. nauczyciel"    
810 Pawliszak (Pawliszakowa) z Kulebickich Michalina 1863 22.01.1934      
811 Pawska z Dobrochowskich Marta 1875 27.VII.1936      
812 Pawski Wiktor   12.08.1934 prz. l. 63    
813 Pechmann Grete   1910   niemiecki  
814 Perchał („Perchałowa”) z Wehrsteinów Maria   04.05.1939 prz. 83 l.    
815 Perejma Eljasz 1891 1929      
816 Piątkowska Katarzyna 181(6?) 1891     wg ks. ż. 75 l. zm. 10.08.1891
817 Piątkowski Wojciech 1812 1898      
818 Pietrof Antonowicz Felicja       cyrlica  
819 Pilgram Karol   1.VII.1925 prz 61 l.; „em. tokarz kolej. z Nowego Sącza”    
820 Piotrowicz („Piotrowiczowa”) Tekla   10.XII.1904 prz. 80 l.    
821 Piotrowska Stanisława („Stasunia”) (Stasiunia?)          
822 Piotrowski Władysław („Władzio”)          
823 Pirner Edler v. Marienhorl Ferdinand 22.IX.18?? 18.XII.1909 „k.k. Oberst..” niemiecki  
824 Piskozub Adolf          
825 Piskozub Alicja 1940 1940      
826 Piskozub („Piskozubowa”) Anna 1845 1915      
827 Piskozub Anna 1858 1937 *wspólny grobowiec    
828 Piskozub Antoni ?.(07?).1818 ?.06.1984      
829 Piskozub Antoni 04.06.1850 16.08?.1904 „podurzędnik pocztowy”    
830 Piskozub Bronisława 1908 1940      
831 Piskozub Franciszek 04.XI.1882   „urzędnik skarbowy”    
832 Piskozub Ignacy 09.07.1825 07.01.1908 s. Michała    
833 Piskozub Ignacy 1868 1922      
834 Piskozub Jan          
835 Piskozub Jan 1850 1926 *wspólny grobowiec    
836 Piskozub Jan Kanty 1802 1872      
837 Piskozub Janina 1931 1945      
838 Piskozub Jędrzej     s. Jakuba    
839 Piskozub Karłowicz Josip   19?48 (metalowy krzyż z tabliczką) – cyrlica  
840 Piskozub Józef 1843 1888      
841 Piskozub Józef   20.09.1915      
842 Piskozub Józef 1852 19.XI.1923 syn Ignacego; „obywatel m. Kołomyji”    
843 Piskozub Józefa 1899 1939      
844 Piskozub z Patkowskich Józefa 1842 1923      
845 Piskozub Karol 07.XI.1867 03.IV.1927 *wspólny grobowiec    
846 Piskozub Karol 1860 1936      
847 Piskozub („Piskozubowa”) z Piskozubów Karolina 21.III.1897        
848 Piskozub („Piskozubowa”) ze Stadniczeńków Karolina 1859 26.VI.1930 „obywatelka m. Kołomyi”    
849 Piskozub z Seniukuw Karolina     prz. l. 42    
850 Piskozub Maria 1940 1941      
851 Piskozub Marjan 1938 1955 (patrz poniżej?)    
852 Piskozub Marjan   14.IV.1938 zm. w 17 r. ż.; „student gimnaz.” (patrz powyżej?)    
853 Piskozub Michał 1868 1892      
854 Piskozub Michał 1881 1941 *wspólny grobowiec    
855 Piskozub  Michał Zygmunt 10.12.1888 04.09.1908 "uczeń VI kl. gimn." lat 19   03.09.1908, /syn Józefa i Karoliny Stadniczenko/, spoczywa w grob. Stadniczenków
856 Piskozub Paulina   10.IX.1821 zm. w 44 r. ż.    
857 Piskozub Pawlina 1865 1887 c. Józefa i Anny z Stadniczeńków    
858 Piskozub („Piskozubowa”) z Hankiewiczów Rypsyma Maria 1885 1939      
859 Piskozub Stanisław 12.VII.1903 03.V.1919 s. Wojciecha; „ucz. VI kl. gimn.”    
860 Piskozub Władysław 09.VII.1875 21.II.1936 „em. sędzia Sądu Okr. dyr. Banku Ziemi Pokuc. i prezes K.P.H.”    
861 Pliszewska Leopolda 1881 1930      
862 Pobóg Gadziński Teofil   18.IX.1913 „Darowali majątek na Polską Bursę. Wychowańcy Bursy zachowują Ich we wdzięcznej pamięci” - napis na grobowcu Karoliny i Teofila; (patrz Gadziński Pobóg)    
863 Pobóg Niementowski Antoni 17.I. 1821 11.1889 „ur. w Rzepińcach um. w Kołomyi”; (patrz Niementowski Pobóg)    
864 Pobóg Zarzecki Jan Aleksander   15.03.1897 przeż. 80 l;. „emeryt. c.k. zarządca dóbr państwowych”; (patrz Zarzecki Pobóg)   wg księgi ur 10.12.1827, ż. 70 l.
865 Podwysocki Grzegorz (?)          
866 Podwysockich   22.II.1909 19.IV.1909 dziecko Grzegorza i Bronisławy    
867 Polzar Józefa     (pochowana z Katarzyną Pruszkowską)    
868 Popieluch Antonina   1935      
869 Popieluch Feliks          
870 Popieluch Ignacy   1948?      
871 Popieluch Jan 1859 13.05.1910 „obywatel m. Kołomyi   wg ks. żył 60 lat --> ur. 1850
872 Popowska Teresa   25.VII.1937 zm. w 76 r. ż.    
873 Postępski Stanisław 21.04.1863 07.02.1885 „ur. we Lwowie”    
874 Poterałowicz Faustyn Władysław   22.VIII.1907 zm. w 56 r. ż.; „Tu spoczywają zwłoki najdroższego nigdy nie zapomnianego męża”    
875 Pozniacz („Pozniaczanka”) Helena 01.09.1868 29.01.1871      
876 Prager Franciszek 1843 24.01.1923 „uczest. powst. w r. 1863”    
877 Prager z Blechingerów Katarzyna 1844 1932      
878 Prajzentang Bolesław („Boluś”) 1912 1919      
879 Prajzentang z Tomaszewskich Marja 23.11.1880 01.05.1929      
880 Prajzentang Tadeusz („Tadzio”) 1920 1920      
881 Praschil Antoni 4.IX.1839 11.XI.1894 „C.K. NOTARYUSZ”    
882 Preis z Biskupskich Zofia 1874 1935      
883 Proniuk z Terleckich Teresa 12.III.1867 05.II.1938      
884 Prus Grzybowska z Czeczel Nowosieleckich Maria 12.III.1848 18.II.1932 (patrz Grzybowska Prus Maria)    
885 Prus Niewiadomski Władysław 25.VI.1830 19.IV.1889 „Major Wojsk Polskich z 63 r.”; (patrz Niewiadomski Prus Władysław)    
886 Prus Strowska z Hummlów Bronisława   6.III.1907 przeż. 19 l.; „żona kupca”; (patrz Strowska Prus z Hummlów Bronisława)    
887 Prus? Ludwika 09.X.1830 20.II.18??)      
888 Pruszkowska Katarzyna     (pochowana z Józefą Polzar)    
889 Przeworska Julja 15.02.1825 10.07.1895      
890 Przygrocka Paulina          
891 Przygrodzka de Strzała z Hryniewiczów Karolina 25.V.1856 01.III.1923 (patrz de Strzała Przygrodzka)    
892 Przysiecki Nowina Władysław 04.07.1821 30.07.1887 „c.k. Prezydent Sądu Obwodowego w Kołomyi”; (patrz Nowina Przysiecki Władysław)    
893 Ptaczek Adam 21.IX.1902 27.I.1937 „urzędnik P.M.T.”    
894 Putzlacher („II mał. Sosińska”) z Lisowskich Joanna 1842 11.02.1887 „wdzięczne dzieci najlepszej Matce!”    
895 Raczkowski Henryk 15.07.1919 13.??      
896 Raduch („Raduchowa”) Maryja 21.II.1887        
897 Rasch Wihelm Zygmunt 28.01.1822 27.02.1888 „adwokat”    
898 Rawicz Jasiński Zdzisław 8.09.1875 13.09.1898 (patrz Jasiński Rawicz Zdzisław)    
899 Rawska Rozalia   05.04.1913 zm. 78 r. ż.    
900 Rawski Michał . 03.04.1907   zm w 85 r. ż.    
901 Rawski Wiktor          
902 Reiner Jan 02.1832 05.09.1877 „dr”; „pierwszy Prezydent Kołomyjskiego Sądu obwodowego i obywatel honorowy miasta Kołomyi”    
903 Reiter Gabryel 25.02.18?? 19.09.18??      
904 Remiszewski Josef   1847 "Rotmistrzowi C.K. Półku 3go Ułanów zmarłego w roku 847 Roman Chelmicki kładzie pomnik"   wg ks. zm. 11.07.1848
905 Ressig Karol   19.06.1876 „pensionowany rewident rachunkowy c.k. powiatowej dyrekcyi skarbu”    
906 Ressig Maria Klara   12.12.1871 siostra Karola (j.w.)    
907 Rękas Edward 25.VII.1867 12.IX.1918 „starszy kontroler pocztowy”    
908 Rękas (Bekas?) Jan 1829 1912 (patrz Bekas)    
909 Rodzina Wł. Sieglów            
910 Romanowicz („Romanowiczowa”) z Kopaczów Marya 16.03.1827 11.12.1891      
911 Rosenfeld („Rosenfeldowa”) z Wallnerów Róża 04.01.1821 02.XII.1898      
912 Rosner („Rosnerowa”) Aurelia 13.09.1848 17.12.1912 „wdowa po c.k. st. lekarzu powiatowym”    
913 Rosner Halka 1883 1886 c. Maksymiliana i Aurelii    
914 Rosner Lesław („Lesiu”) 1881 1886 s. Maksymiliana i Aurelii    
915 Rosner Maksymiljan 01.01.1836 13.08.1904 „dr”; „c.k. starszy lekarz powiatowy”    
916 Rosner Maryncia 1881 1886 c. Maksymiliana i Aurelii    
917 Rosner Mundziu 1868 1883 s. Maksymiliana i Aurelii (–)    
918 Rosner Zofia 11.03.1885 19.12.1891 „najukochańsze dziecię Maksymiliana i Aurelii”    
919 Roszkiewicz Karol 31.07.1826 01.04.1860      
920 Roszko de Augustynowicz Honorat Łazarz 1833 22.X.1909 „właściciel dóbr i Obywatel miasta Kołomyi”; (patrz de Augustynowicz Roszko)    
921 Rozwadowska Jordan ze Zbikalskich Marja 10.V.1853 08.VIII.1935 (patrz Jordan Rozwadowska Marja)    
922 Rozwodowa z Staszkiewiczów Leonja 1860 1921      
923 Rudnicki Stanisław   1888 „Naszemu Profesorowi wdzięczni uczniowie Gimnazjum Kołomyjskiego”    
924 Rumanówna Danusia 02.V.1927 10.IV.1937 „rycerka krucjaty eucharystycznej ucz. kl. IV”    
925 Rur...(Rurrigh../Rurrich..?)       05.II (11?)....    
926 Rurrighowa (Rurichowa?) z Łukaczów Joanna 18. ??... 19.II (11?)1937      
927 Rusakowa Agapowna Fiona 1867 1956   cyrlica  
928 Rybczyńska Agnieszka 1822 18.01.1891      
929 Rybczyńska Ludwika 1850 1919      
930 Rybczyński Maryan 12.IX?. 1844 07.IX.1895 „Prokurator Państwa Prezes Dyrekcyi Kasy Oszczędności Prezes Tow Muz im Moniuszki I.T.D.”    
931 Rybicki Ryszard 1944 1946     spocz. z J. Korzeniowska, nowa tablica
932 Rybicki Władysław   1939 przeż. l. 62    
933 Rybiński Władysław („Władzio”) 20.11.1905 12.04.1907 „syn Karola i Heleny”    
934 Rychlik Aleksander 1.XII.1861 17.X.1911 „c.k. profesor. gimnaz.”    
935 Ryczak Piotr 1811 1889 „prywatny oficyalista”    
936 Ryhal[???] Maria 1874       fragment uszkodz. tabliczki, luzem
937 Rylski Józef 06.12.1803 26.04.1868      
938 Rymarska Marya 25.03.1848 03.06.1907 „W dowód nieodżałowanej pamięci najdroższej Matce Syn”    
939 Rzepecka Jadwiga („Jadwisia”) 11.06.1885 06.09?.1911 „najukochańsza córka Michała i Pelagii”    
940 Rzepecka(1 v.) z Zatorskich, 2.v. Galas Marcianna   26.08.1910 prz. l. 80. (patrz Galas z Zatorskich, 1 v. Rzepecka)   wg ks. ur. 09.01.1830
941 s. Adamczak Agata   06.08.1914 „S. Urszulanka”    
942 s. Aleksandrów Anna Fabiola          
943 s. Baran Maria 01.VII.1876 05.III.1937 (w pow. 38.); „S.S. Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo”    
944 s. Błach Helena 17.V.1893 13.VI.1933 (w pow 15.); „S.S. Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo”    
945 s. Braunek Władysława 02.02.1881 09.10.1909 „S. Urszulanka”    
946 s. Giebułtowska Zofia 13.09.1876 13.10.1915 „S. Urszulanka”    
947 s. Kurdziel Benedykta 27.07.1862 05.03.1931 „S. Urszulanka”    
948 s. Lachawiec Aniela 25.04.1881 ?2.04.1917 „S. Urszulanka”    
949 s. Lorenc Katarzyna 24.X.1879 09.VII.1931 (w pow. 32.); „S.S. Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo”    
950 s. Piątek Ambrozja 22.05.1899 31.05.1929 „S. Urszulanka”    
951 s. Pirner von Marienhort Margareta 13.08.1875 31.08.1944 „S. Urszulanka”    
952 s. Rataj Julia 14.04.1873 12.05.1922 „S. Urszulanka”    
953 s. Rusinek Marta 03.09.1887 13.05.1937 „S. Urszulanka”    
954 s. Szertwilis Czesława 03.10.1883 28.01.1937 „S. Urszulanka”    
955 s. Zwarycz Cecylia          
956 Sabadasz Adamec Antoni 13.07.1873 28.03.1895 (patrz Adamec Sabadasz)   Wg ksiąg Adametz vel Sabadasz
957 Sabadasz z Adameców Weronika 1815        
958 Sanojca Antoni   06.02.1901 prz. l. 89    
959 Sanojca Antoni   1890 pomnik zbiorowy Władysław, Antoni i Julia    
960 Sanojca Bartłomiej   26.12.1878 ż. l. 48    
961 Sanojca Franciszek 1861 17.VII.1929 syn Fabjana    
962 Sanojca Jędruś 1937 1938 syn Władysława    
963 Sanojca Józef   03.06.1915 przeż l. 18    
964 Sanojca Józef   19.III.1927 prz. l. 67    
965 Sanojca Józefa   1883 prz. l. 64    
966 Sanojca Julia   1890 pomnik zbiorowy Władysław, Antoni i Julia    
967 Sanojca Katarzyna   10.12.1903?      
968 Sanojca Leokadja   29.I.1924 prz. l. 54    
969 Sanojca z Budzianowskich Marja 1886        
970 Sanojca Pawlina 1852 1923 „żona Wojcieha”    
971 Sanojca Tomasz   II.1957 prz. l. 93    
972 Sanojca Władysław 26.XII.1902 07.XII.1938 „plutonowy 11 p. a. p. odznaczony krzyżem zasługi”    
973 Sanojca Władysław   1890 pomnik zbiorowy Władysław, Antoni i Julia    
974 Sanojca Wojciech          
975 Sas Błażowska z Dobrzańskich Paulina   21.XI.1929 prz. l. 74; (patrz Błażowska Sas Paulina)    
976 Sas Błażowska Stefanja   01.I.1903 prz. l. 15; (patrz Błażowska Sas Stefania)    
977 Sas Błażowski Antoni   18.VI.1909 prz. l. 70; (patrz Błażowski Sas Antoni)    
978 Sas Dobrzańska Joanna 04.III.1861 15.II.1914 (patrz Dobrzańska Sas)    
979 Sas Dobrzański Bolesław Kazimierz (20.III.1837 08.III.1902 (patrz Dobrzański Sas Bolesław Kazimierz)    
980 Sas Dobrzański Stanisław („Staś”) 13.XI.1886 27.XII.1891 syn Bolesława Kazimierza Sas Dobrzańskiego; (patrz Dobrzański Sas Staś)    
981 Sas Dobrzański Tadeusz („Tadzio”) 12.XII.1884 30.V.1885 syn Bolesława Kazimierza Sas Dobrzańskiego; (patrz Dobrzański Sas Tadzio)    
982 Sas Majeranowska z Ostoja Aczkiewiczów Marja 25.III.1868 06.VI.1930 (patrz Majeranowska Sas)    
983 Sas Winnicki Bazyli     (patrz Winnicki Sas Bazyli)    
984 Sasulicz z Słoneckich Henryka 1828 1894      
985 Sasulicz Wacław 1821 1887      
986 Sawczuk Antoni   03.07.1907 prz. l. 57)    
987 Sawczyńska de Ostoja ze Stębleckich Julja   1915? (patrz de Ostoja Sawczyńska)    
988 Sawczyńska Franciszka   1915      
989 Sawczyńska z Jacurzyńskich Tekla 1810 1882      
990 Sawczyński Michał 1873 1893      
991 Sawczyński Stanisław          
992 Sawczyński Tytus August 1859 1909 „c.k. radca sądu krajowego”    
993 Schabińska (II.v.) I.v. Szaulska z Bokłaszewskich Adela 1861 1931 „wdowa po urzęd. wojew.; (patrz Szaulska)    
994 Schaffhauser Anna       niemiecki  
995 Schaffhauser Katharina       niemiecki  
996 Schaller Józef 18.VIII.1832 1.V.1882      
997 Schappert Friedrich? 1838 1908?   niemiecki  
998 Schappert Katharina 07.10.1841 12.07.1909 żona j.w. niemiecki  
999 Schenk Tilemann August 4.VII.1816 7.III.1890 „emeryt. c.k. nadpoborca podatkowy”    
1000 Schindler Antoni 11.04.1835 31.01.1900 „radca cesarski em. starszy zarządca poczt i telegrafów”    
1001 Schindler Tadeusz 27.II.1905 13.XI. 1935 „mgr prawa”    
1002 Schindler z Błockich Leliwa Zofia 16.11.1839 02.04.1909 (patrz Leliwa Schindler Zofia z Błockich)    
1003 Schmidt Edmund   26.02.1892 prz. l. 56    
1004 Schmitt von Eisenegg Theresa 31.08.1812 26.04.1889 „k.k. Hauptmannswaise; (patrz von Eisenegg) niemiecki  
1005 Schmitzer geb. Filipek Emilie 27.08.1833 13.03.1883   niemiecki  
1006 Schmitzer Josef 05.08.1820 15.05.1877   niemiecki  
1007 Scholz („Scholzowa”) z Torosiewiczów Kazimiera 1878 1904      
1008 Schouppe (Eques de Schouppe ) Vincenty 25.09.1768 10.01.1830   łaciński wg ks. Schoppe, zm. 12.01.1830
1009 Schweitzer Elżbieta   08.07.1911 prz. l. 63    
1010 Sedelmayer Joanna Franciszka 1829 21.IV.1893      
1011 Segenreich Stanisław 1872 1901 „c.k. adjunkt podatkowy”    
1012 Seniuk z Kowalczyków Anna 22.II.1862 29.III.1901      
1013 Seniuk Marcin          
1014 Serbeńska Irena („Irenka”) 16.08.1912 19.07.1913      
1015 Serbeńska (3°) z Matejanków Katarzyna 1836 20.03.1908      
1016 Serbeńska Stanisława 27.12.1899 21.06.1902      
1017 Serbeński Cyprian 22.09.1836 18.08.1908      
1018 Sheybal („Sheybalowa”) z Jakubowiczów Joanna 20.VIII.1855 9.III.1918      
1019 Sheybal Roman     „przeżywszy lat 45 Prosi pobożnych Chrześcijan o Pozdrowienie Anielskie”    
1020 Sidorowicz Jan   07.10.1893 zm. w 72 r. ż.    
1021 Sidorowicz („Sidorowiczowa”) z Slubicz Załęskich Zofia 1820 07.09.1887      
1022 Sieglowa (Siegel?) z Piskozubów Bronisława 2.IX.?1886? 21.V.19??      
1023 Siemicinowska Wanda   20.04.1840 „w 17-tej wiośnie życia przeniosła się do wieczności dnia 20.04.1840”    
1024 Siennicka Petronela   16.05.1912 wg ks. Sienicka, panna, l. 92, c. Stefana i Agaty Rohan, ur. w Panasówce   spoczywa z T. Siennicką
1025 Siennicka Teodozyna         spoczywa z P. Siennicką
1026 Sierostanowa   1904 1951   cyrlica  
1027 Sitarz Antoni   03.01.1937 „emeryt. Inspektor samorz.”    
1028 Sitnikiewicz z Zaczków Zofia   5.IX.1914 przeż. 28 l.    
1029 Skoczdopole Jozef 09.II.1823 24.XI.1891   niemiecki  
1030 Skoruta-Skorewicz Korczak Leopold   15.II.1931 „Starszy Radca Skarbu”; (patrz Korczak Skoruta-Skorewicz Leopold)    
1031 Skowrońska Karolina   10.1841      
1032 Skowrońska z Zaleskich Malwina   24.04.1893 prz. l. 53    
1033 Skowroński Józef 1824 6.XII.1897      
1034 Skowroński Marcin   18.05.1835      
1035 Skripka Michajłowna Nina       cyrlica  
1036 Skrupski Piotr 1851 1912      
1037 Skrzeszewska z Geringów Anna 1790 06.02.1819      
1038 Skrzyński Tadeusz   09.04.1908 prz. l. 30    
1039 Skrzyński Witold 19.02.1853 02.04.1886      
1040 Skumielski Wawrzyniec     prz. l. 60    
1041 Skwarczyńska z Deymów („wt. małż. Kniszowa”) Aniela   28.11.1883 prz. l. 98; (patrz Kniszowa Aniela)    
1042 Skwarczyński Władysław 1886 27.01.1911      
1043 Skwarzyńska Rosina          
1044 Sławińska            
1045 Sławińska ze Szczepańskich Matylda 23.XII.1840 20.XII.1877 „wzór żon”    
1046 Sławińska Zofia („Zosia”)          
1047 Sławiński Kazimierz („Kazio”)   1877?      
1048 Słomicinowska Leonia   1907 prz. l. 66    
1049 Słonecka z Kozłowieckich Katarzyna 1802 1867      
1050 Słonecka z ….(?)            
1051 Słonecka Zofia 1863 1928      
1052 Słonecki Alfred 1864 1911 „szambelan i major”    
1053 Słonecki Bronisław 1838 1919 „żołnierz WP i Komisarz Rządu Narodowego”    
1054 Słonecki Leopold 1786 1870      
1055 Słonecki Rudolf 1818 1897 „rotmistrz wojsk węgier. 1848/49”    
1056 Słoniewska z Komarnickich Zofja   22.III.1906      
1057 Słowicka „Juzefa” (Józefa)   18.01.1898 ż. l. 55    
1058 Słowicki Antoni? 1835 12.11(II?).      
1894
1059 Smolko („Smolkowa”) z Krupińskich Wanda   5.VII.1918 przeż. 32 l.    
1060 Smoluk geb. Pokorny Anna 07.04.1866 04.12.1906   niemiecki  
1061 Smoniowski Jan 24.06.1811 10.10.1896      
1062 Šnábl Jan 08.05.1860 28.09.1913 "Laska a vděčnosť nehyne" czeski wg ks. Šnabel, zm. 29.09.1913
1063 Šnáblová roz. Egemová Cecilie 26.01.1869 19.11.1901   czeski wg ks. Shnabel z d. Egem,
zm. 18.11.1913
1064 Snieszko („Snieszkowa”) (Śnieszko?) z Sowińskich (oryg. Sowisńkich) Eleonora 18.02.1834 17.11.1913      
1065 Snieszko (Śnieszko?) Marya 2.VII.1820 27.XII.1893 (patrz Śnieszko)    
1066 Sobota Karol          
1067 Sokol (Sokół?) Adolf 27.07.1837 14.02.1906 „c.k. lustrator lasów i dóbr państwowych”    
1068 Sokol (Sokół?) Bolesław     „syn Adolfa”    
1069 Sokołowska z Sanojców Agnieszka 15.XI.1855 4.I.1924      
1070 Sokołowski Józef   III.1953      
1071 Sokólska z Marcinkiewiczów Marja 1835 1920      
1072 Solecka Ostoja z Dzbańskich Emilja   24.02.1905 (patrz Ostoja Solecka)    
1073 Sołtysik („Sołtysikowa”) z Klimaszewskich Balbina 09.03.1823 27.10.1906      
1074 Sołtysik Szymon 03.10.1815 09.06.1902      
1075 Somiak            
1076 Sozańska Teresa 21.XII.1842 20.XII.1922      
1077 Sozańska z Ziembowiczów Wincenta   07.04.1837      
1078 Sozański de Luty Teofil   30.04.1905 „dr”; „em. c.k. Starosta”; (patrz de Luty Sozański Teofil)    
1079 Sozański Stanisław 22.IV.1838 05.X.1919      
1080 Sozański Władysław          
1081 Spendling Alfred 1840 1900 „K.K. Bahn Offizial” niemiecki  
1082 Spendling Alfred 6.IV.1892 7.IX.1911 „uczeń gimnazyalny”    
1083 Spólnicki Ignacy 1874 24.V.1921      
1084 Spólnicki Jan 1847 24.IX.1916      
1085 Stabiszewska Helena (Helusia)     „najdroższe dziecię Adolfa i Józefy”    
1086 Stadnicka z Trnków Kazimiera Wanda 07.02.1890 25.08.1912      
1087 Stadniczeńko Franciszek 1818 20.IX.1883 „Asesor i obywatel miasta Kołomyji”; (? patrz poniżej)     
1088 Stadniczeńko Franciszek   20.IX.1883 prz. l. 65; „asesor i obywatel miasta”; (? patrz powyżej)    
1089 Stadniczeńko Franciszek Marcina (?)   17.04.1913 prz. l. 60; „prezes Towarzystwa zal. i Obywatel m. Kołomyi”    
1090 Stadniczeńko Jan 1838 8.IX.1896      
1091 Stadniczeńko Jan Szczepan     „obywatel, radny i asesor miasta Kołomyi. Prezes Towarzystwa Zaliczkowego…..?....”    
1092 Stadniczeńko Józef 6.XI.1892 4.IV.1901      
1093 Stadniczeńko Marianna   20.04.1876 prz. l. 55    
1094 Stangenberg Wilhelm   16.11.1891     wg ks. lat 43 suplens prof. gymnasis ur. w Jaworowie
1095 Staniecka Franciszka 9.II.1885 5.VII.1950   cyrlica  
1096 Staniecki Iwan 24.VIII.1876 12.VI.1953 „o. katecheta gimnazjum” cyrlica  
1097 Stankowska z Tymkiewiczów Joanna 27.I.1839 25.X.1911      
1098 Stankowski Alfred 1846 11.01.1904 „były żołnierz wojsk polskich z r. 1863”    
1099 Starczewski Jan   17.01.1904 w 33 r. ż.    
1100 Staszkiewicz Kajetan Mikołaj   13.II.1920 zm. w 58 r. życia; „Inspektor szkoły powsz.”    
1101 Stebnicki Jan 1847 21.VIII.1910 „c.k. nadpoborca podat. odznaczony złotym krzyżem zasługi członek Rady powiatowej dyrekt. kasy zalicz. w Kutach”    
1102 Stec z Piskozubów Marya Agata 05.02.1871 18.01.1904 „żona urzędnika c.k. kolei państwowej”    
1103 Stefańska ze Starczewskich Balbina 1857 04.05.1903      
1104 Stefański Jan („Jasio”)     „syn Balbiny” (j.w.)    
1105 Stefański Ludwik 1846 14.05.1929 „uczestnik powstania r. 1863”    
1106 Stępień („Stępieniowa”) z Żabickich Walerya   1883 przeż 50 l.    
1107 Stidl Adalbert 1805 10.XI.1874 „lekarz pułkowy”    
1108 Stidl Kornelia 08.III.1853 20.IV.1855      
1109 Strański Wiktor Leopold 04.02.1876 22.11.1919      
1110 Straub z Horskich Anna 1817 1895      
1111 Straub Józef   28.XI.1901 zm., przeżywszy lat 67    
1112 Stromecka Ewa 1862 06.V.1910      
1113 Stromecki Michajło 1861 24.VI.1928   cyrlica  
1114 Strowska Prus z Hummlów Bronisława   6.III.1907 prz. 19 l.; „żona kupca”; (patrz Prus Strowska z Hummlów Bronisława)    
1115 Strzelbicki Antoni 13.VI.1864 18.XII.1922 „właściciel dóbr”    
1116 Suchy Guido Karl 03.XI. 1874 08.IV.1906 „Kuk Oberleutnant im Inf. Regte Nr 24.” niemiecki  
1117 Summer („Summerowa”) z Marcanów Eleonora 1786 21.12.1842      
1118 Summer Leopold 1760 22.10.1832 „kancelista cyrkularny”    
1119 Suttner Rudolf 19.03.1848 30.06.1894      
1120 Swieykowski Trzaska Aleksander Jan 23.I.1857 1.III.1901 „komisarz starostwa”; (patrz Trzaska Swieykowski Aleksander Jan)    
1121 Sylwester Leon Józef          
1122 Sylwester Paulina 1837 13.XI.1902      
1123 Sysak Gabryel   12.05.1899 „zm. w 45 r. ż jako ofiara swego zawodu”; „Doktor Medycyny”    
1124 Szaulska (I.v.) z Bokłaszewskich (II.v. Schabińska) Adela 1861 1931 „wdowa po urzęd. wojew.”; (patrz Schabińska)    
1125 Szczęsnowicz („Szczęsnowiczowa”) z Zimów Anna 25.06.1893 11.02.1923 „żona porucznika W.P.”    
1126 Szentag Mieczysław 02.II.1904 19.VIII.1943      
1127 Szpilfoglowa z Gutowskich Marcela 29.07.1885 03.04.1913 „żona adjunkta c.k. kolei p.”    
1128 Szrajber Edward 1875 1943 „maszynista kolejowy”    
1129 Sztanclik Antoni   27.XI.1914 „ofiara carskiego bandyty zamordowany 27.XI.1914”    
1130 Szygowska Jadwiga   1937 zm. w 1 r. ż.; „córeczka Jadwigi z Mroczkiewiczów Szygowskiej”    
1131 Szygowska z Mroczkiewiczów Jadwiga 16.IX.1902 22.VI.1937      
1132 Szymański Franciszek   22.01.1912 prz. l. 52    
1133 Szymeczko Jan 15.I.1842 15.XII.1933 „weteran z 1863 r.”    
1134 Szymeczko Karolina 10.X.1857 21.XII.1913      
1135 Szymeczko Władysław 08.VI.1883 15.I.1912      
1136 Szypuła Stanisław 14.06.1922 20.03.1937      
1137 Śliwińscy            
1138 Śnieszko(?)(Snieszko) Marya 2.VII.1820 27.XII.1893 (patrz Snieszko)    
1139 Śnieżek Józef 19.01.1856 05.03.1935 "em. funkcjonarjusz PKP"    
1140 Świcarska Agnieszka 06.XII.1857 31.III.1932      
1141 Świcarska (Swicarska?) Marja   06.X.1932      
1142 Świcarski (Swicarski?) Michał   22.VII.1908      
1143 Święch Jan 23.III.1869 20.VII.1924 „em. adjunkt P.K.P.”    
1144 Święcicka z Mielników Karolina   04.03.1927 prz. l. 83    
1145 Święcicki ? Karol 20.?18?8 20.03.1907     tabliczka metalowa luzem
1146 Święcicki Mikołaj   14.04.1919 prz. l. 59    
1147 Świtalska Janina („Jańcia”)   08.IV.1933 zm. w 13 wiośnie ż.    
1148 Tabińska (Fabińska?)z Goreckich Kamilla 1832 05.IV.1912      
1149 Tägi Jan Franciszek Maksymilian Adolf 1804 1804 „ujrzał i pożegnał rok pański 1804”    
1150 Takliński Bolesław Józef   07.03.1901 „emer. urzędnik Wydziału powiatowego w Śniatynie”    
1151 Tarkowski Anastazy 22.I.1859 22.VII.1921      
1152 Tarkowski Józef 18.III.1900 31.V.1944      
1153 Tarnawska Rozalja 1837 1922      
1154 Tarnawski Alojzy 1858 1916      
1155 Teutuł Konstanty   11.XII.1911 prz. l. 58; „c.k. podoficer rach(?) 24 p.p.”    
1156 Tęczarowski (Teczarowski?) Ignacy 16.X.1835 18.X.1901 „emer. c.k. kasyer poczt.”    
1157 Thürmann Fryderyka          
1158 Thürmann Maksymilian 14.03.1819 23.10.1884      
1159 Tłuściak („Tłuściakowa”) Antonina 05.04.1864 21.XII.1937      
1160 Tomajer Janina   1899 zm. w 1. r. ż.    
1161 Tomaszek Władysława („Władzia”)     „c. Alfreda i Zofii”    
1162 Topór Jasiński Łukasz   08.04.1905 prz. l. 67; „żołnierz polski i więzień stanu z r. 1863”; (patrz Jasiński Topór)    
1163 Topór Jasiński Albert 16.09.1844 30.04.1907 „właśc. Puhaczowa w Król. polsk. uczestnik 63 agent Krak. Tow.” (patrz Topór Jasiński)   wg ks. zg. ur. 15.09.1844
1164 Torbe Wilhelm 1.IV.1866 1.I.1932 „em. starszy asesor P.K.P.”    
1165 Trexler Josefine 1829 1900   niemiecki  
1166 Trnka Marya 25.III.1863 11.XI.1907      
1167 Tryczyńska Julia   16.02.1897 „zasnęła w Panu 16 lutego r. 1897 w 66 wieku życia, Część jej pamięci, wieczny pokój jej cieniom”    
1168 Trzaska Swieykowski Aleksander Jan     (patrz Swieykowski Trzaska Aleksander Jan)    
1169 Trzciński Karol          
1170 Tuczny            
1171 Turzański Felicjan („Feluś”) 01.09.1906 01.07.1907 (w księdze Stefan – syn Eustachego farmaceuty i Zofii)    
1172 Turzański Jędrzej 1781 02.11.1848      
1173 Tychotówna Aniela 17.07.1918 14.??.1938 „Sodaliska absolwentka gim”   tabliczka, krzyż drewniany
1174 Tymcik Bazyli   23.04.1918 zm. w 67 r. ż.; „dyrektor sądowy”    
1175 Tymoczko Anna 1899 1934      
1176 Tymoczko Karol 26.10.1853 1917      
1177 Tymoczko z Tymoczków Katarzyna 20.11.1860 17.11.1910      
1178 Tyszkowska z Merunowiczów ……ina? (Malwina/Halina/Nina?)   1.XII.1903      
1179 Tyszkowska z Asłanów Wanda   8.VIII.1898      
1180 Uberczyk („Uberczykowa”) z Perchałów Maria 26.06.1891 03.05.1939      
1181 Urbańska z Kantoróf Joanna 21.05.1878 02.06.1905      
1182 Urbański Jan 27.1.???? 06.04.1905      
1183 Ustyanowski Bronisław   18.04.1912 „c.i.k. Major 95 pułku p.”    
1184 Vill Jakob Christof          
1185 Vincenz Antoni 1858 1886      
1186 Vincenz z Kluczyńskich Elżbieta 1825 1900      
1187 Vincenz Franciszek 1819 1871      
1188 Vincenz Justyna 1848 1901      
1189 Volska Emilia   18.02.1841     ż. 17 l.
1190 von Bozziano Edler Josef 27.04.1828 11.12.1885 „K.K. Oberst…”; (patrz Edler Josef i patrz Bozziano) niemiecki  
1191 von Eisenegg Schmitt Theresa 31.08.1812 26.04.1889 „k.k. Hauptmannswaise”; (patrz Schmitt))    
1192 Waldmann Barbara 1826 15.03.1898      
1193 Wankowa (Wanko/Wanek?) z Zielińskich Maria (31.III.1893 07.I.1938      
1194 Warłamowa Konstantynowna Faina 28.XII.1902 4.XI.1950   cyrlica  
1195 Watycha Edmund   4.I.1927 przeż. 56 l.    
1196 Watycha Ryszard   15.V.1918 zm. w 17 wiośnie ż.    
1197 Weber Ferdinand       niemiecki  
1198 Weber Jan 14.11.1871 11.03.1929     tabliczka z otoczaka w krzyżu "wojskowym"
1199 Weber Michał 1862 1909      
1200 Wereszczuk Wanda 1862 1890 „ur. w Petroutz?”; „tu leży Wanda Wereszczuk utopiona Wychowanka ks. Skowrońskiego opłakana. Przechodniu zapłacz bo kwiat młodości Poleca się duszy jyj twym modłom pobożności. Fundował ks. Ludwik Skowroński proboszcz i dr św. Teologi”    
1201 Werner Franciszek 1839 1901 „c.k. poborca podatk.”    
1202 Werner Franciszek 18.VII.1904 25.IV.1938 „mgr”; „referend. urz. wojew.”    
1203 Werner Stanisław 24.XI.1874 17.VII.1932 „em. st. kontr. poczt.”    
1204 Werstler Filip 1824 22.07.1909      
1205 Werstler z Jungwirtuw Józefa 1832 18.01.1893 żona Filipa   wg ks. Werschel, z d. Jungwirth
1206 Wex z Buschów Karolina   02.03.1883 prz. l. 46; „wdowa po inżynierze powiatowym”    
1207 Wiatkowski Ignacy     1923?    
1208 Wielogórska z Führerów de Sonnenfeld Natalja   11.IV.1911 zm. w 12 r. ż.    
1209 Wierzbicki Zbigniew („Zbysio”)     „s. Władysława i Maryi z Łuckich”    
1210 Wilczek Józef 1836 1900 „c.k. pułkownik”    
1211 Wilczek Władysław 27.VI.1842 13.V.1896      
1212 Wilczyński Andrzej 1825 20.09.1909      
1213 Wilczyński Jan   1885      
1214 Wimmer       („grobowiec rodziny Wimmerów – i – rodziny Mareszów”)    
1215 Winnicka Eugenia 1891 28.V.1911      
1216 Winnicki Sas Bazyli     (patrz Sas Winnicki Bazyli)    
1217 Wirska z Hlawatych Marcela   23.09.1915 prz. 69 l.; „wdowa po c.k. ofic. poczt.”    
1218 Wirska z Janowiczów Tekla     prz. 88 l.    
1219 Wirski Kajetan     prz. l. 51; „c.k. oficyał poczty”    
1220 Wispek („Wispekowa”) z Hlawatych Antonina 16.I.1830 06.V.1906      
1221 Wispek Piotr   05.12.18?? prz. l. 80    
1222 Wiśniowska (?) Maria          
1223 Wiśniowska Albina 1855        
1224 Wiśniowska Marja 1844 1917      
1225 Wiśniowski Piotr 1853        
1226 Wiśniowski Szczepan   24.02.1888 prz. l. 45    
1227 Witosławska z Sołtysików Marya 31.08.1818 06.08.1919      
1228 Witosławski Nieczuja Kazimierz Bronisław 26.09.1842 16.10.1906 „Aptekarz Burmistrz m. Kołomyi, Poseł na sejm Kr. Powstaniec z r. 1863”; (patrz Nieczuja Witosławski Kazimierz Bronisław)    
1229 Wittmann Karolina   1879 prz. 67 l.; „wdowa po urzędniku cyrkularnym”    
1230 Wnęk („Wnękowa”) Stanisława 18.I.1893 20.IX.1934      
1231 Wojciechowska Pawlina V.1864 04.XII.1878      
1232 Wojciechowska z Munnichów(?) Teofila   04.10.1914      
1233 Wojciechowski Michał 29.09.1806 21.12.1879      
1234 Wojnarowski „Wicenty” (Wincenty) 1851 1914      
1235 Wojtasiewicz Paweł 14.VI.1902 16.V.1935 „referendarz starostwa odznaczony medalem niepodległości”    
1236 Wojtasiewicz Wojciech 23.IV.1870 28.III.1907? „mgr praw referendarz inspektoratu skarbowego”    
1237 Wojtowicz Jan 19.03.1904 1942      
1238 Wojtowicz („Wojtowiczowa”) Józefa   14/IX.1927 zm. w 48 r. ż.; „żona naczelnego sekretarza sądu”    
1239 Wojtowicz („Wojtowiczowa”) Marja   25.09.1928 zm. w 85 r. ż.    
1240 Wolański(?) („Woljańskij”) Marianowicz Olieksandr 1938 1949 (patrz Woljański) cyrlica  
1241 Woldzrych (Woldrzych?) Tomas 11.11.1789 24.08.1854 „k.k. Cammeral Bezirks Revident” niemiecki  
1242 Woldzrych (Woldrzych?) geb. Brason Wilhelmine 1801 17.01.1886   niemiecki  
1243 Wolińska z Rusinowskich Katarzyna 1811 1887      
1244 Woljańskij (Wolański?) Marianowicz Olieksandr 1938 1949 (patrz Wolański) cyrlica  
1245 Wolski Zygmunt August 1858 1924 „em. st. inspektor szkol.”    
1246 Wołoszuk Mikołaiwna Halina       cyrlica  
1247 Wołoszyńska …? 1840 1891 „żona radcy sądu kraj”    
1248 Wołoszyńska Feliksa   19.IV.1927      
1249 Wołoszyńska Józefa   30.VI.1942      
1250 Wołoszyńska Malwina   23.I.1932      
1251 Wołoszyńska z Pulikowskich Petronela 1810 1893 „matka” – do sprawdzenia, bo nieprawdopodobna data urodzenia córki Waleryi (poniżej)?    
1252 Wołoszyńska Stefania   24.XII.1939     wg ks. córka Albina i Misiewicz, ur. we Lwowie 13.08.1872, samotna
1253 Wołoszyńska Walerya 1882 1890 „córka” – do sprawdzenia, bo nieprawdopodobna data rodzenia przez Petronelę (powyżej)?    
1254 Worwa Karol 3.XI.1884 6.IV.1937      
1255 Woytanowicz Franciszka („Franciska”)   18.05.1842 zm. w 26 r. ż.    
1256 Woźniak Karolina 21.I.1872 27.IV.1935      
1257 Wróblewska Felicja   24.01.1940 prz. l. 82   tabliczka, krzyż metal.
1258 Wróblewska de Gierałt z Chwoyków Helena Janina 28.VIII.1905 02.01.1930 (patrz de Gierałt Wróblewska)    
1259 Wróblewska (Wrublewska?) Julia 1870        
1260 Wróblewska z Kajetanowiczów Marya 1840 1909 „tu spoczywaju matka i córka” (z Wróblewskich Józefa Ohanowiczowa)    
1261 Wróblewski Józef („Józio”) 1910 1918 „najdroższy synek Jana i Rozalii Wróblewskich”    
1262 Wróblewski Karol 05.08.1891 29.11.1945      
1263 Wróblewski (Wrublewski?) Ludwik 1865        
1264 Wróblewski (Wrublewski?) Władysław 1900        
1265 Wrublewska (Wróblewska?) Julia 1870        
1266 Wrublewski (Wróblewski?) Ludwik 1865        
1267 Wrublewski (Wróblewski?) Władysław 1900        
1268 Wrzecińska Katarzyna   06.11.1867      
1269 Wrzeciński Michał 1806 23.II.1851      
1270 Wurm Rosalia       &nbs